Tipy jak na vánoční osvětlení

Rodina, láska, štěstí a pohoda nebo také sníh, stromeček, dárky a dobré jídlo. Každý z nás vnímá Vánoce jinak. Pro všechny z nás jsou však Vánoce pohodovým obdobím, kdy nemusíme do práce a můžeme si vychutnat spoustu úžasných věcí. A aby byly Vánoce ještě krásnější, snažíme se atmosféru doladit pomocí maličkostí, mezi které patří vánoční osvětlení či jiné vánoční světelné dekorace. Proto vám přinášíme článek plný rad, jehož tématem jsou tipy na vánoční osvětlení.

Vánoční světelné řetězy k adventu neodmyslitelně patří. Vypadají hezky jak na samotném stromečku, tak i na oknech či terasách. Nabídka dnešního trhu navíc nabízí žárovičky nejrůznějších tvarů a barev, které potěší každého zájemce.

Venkovní vánoční osvětlení není to stejné co vnitřní

Při výběru vánočního osvětlení si rozmyslete, zdali chcete zdobit interiér či exteriér. Vnitřní osvětlení není totiž to stejné co vnější osvětlení. První uvedené je určeno pouze pro výzdobu interiérů, kdežto venkovním osvětlením můžete ozdobit i terasu, stromek v zahradě či cokoli jiného. Venkovní osvětlení je totiž odolné vůči sněhu a vodě, nehrozí u něj zkrat ani poranění elektrickým proudem. To se u interiérového osvětlení instalované ven nedá říci. Venkovní světla mají navíc i delší kabely.

Vánoční LED světelné řetězy ušetří peníze

Mnoho lidí si vánoční osvětlení nepořizuje, neboť se bojí velkých nákladů. Těch už se ale vůbec bát nemusíte. Stačí si pořídit LED hadice a kabely. LED vánoční osvětlení je totiž mnohem úspornější a šetrnější než obyčejné žárovičky. Díky změně designu už navíc nepůsobí tak chladně. Díky pestré nabídce trhu si můžete pořídit i LED s teplým bílým tónem či LED laděné v mnoha barevných odstínech. Stejně tak najdete na trhu i LED vánoční osvětlení vnitřní i vnější.

Christmas Motif Christmas Tree  - neelam279 / Pixabay
Tipy jak na vánoční osvětlení

Jeden myslel na “Tipy jak na vánoční osvětlení

  • 2 října, 2018 (9:22 am)
    Trvalý odkaz

    Můžu jen potvrdit- několik let zpět jsem vždy při vyúčtová elektřiny před vánocemi viděl výkyv nahoru právě z důvodu různého vánočního osvětlení a ozdob, kterých máme doma i na zahradě požehnaně. Nedávno jsem ale koupil vánoční ozdoby https://umele-kvetiny-prodej.cz/326-vanocni-ozdoby Vzhledem k tomu, že mají namísto klasických žárovek úsporné LED diody musím říct, že výkyvy se na vyúčtování přes Vánoce už nekonají a je opravdu evidentní, že spotřeba vánočních svítících ozdob z LED diod je výrazně menší, než je tomu u starších typů se žárovkami.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *