Praha skýtá naprosto ideální prostory pro žití

Většina mladých lidí sní o životě ve velkém městě, kde budou neustále v centru všeho kulturního a společenského dění. Jelikož ovšem vzhledem ke svému nízkému věku nemají dostatek peněz na pořízení vlastního bydlení, jednoduše si seženou podnájem, který jejich problémy krátkodobě vyřeší. Jak ale člověk stárne, začne mnohem více toužit po domově, kde se bude všechno podřizovat jeho přáním a snům. Vedení hlavního města v posledních letech vychází veřejnosti vstříc a proto aktuálně v útrobách naší metropole vzniká mnoho projektů na vskutku krásné bydlení. Jedním z nich jsou i Byty na Vackově, které vám v tomto článku představíme poněkud podrobněji.

Bydlení na Vackově spojuje přírodu s benefity velkoměsta

Horní Žižkov čeká v následujících letech mnoho zásadních změn, které povedou k vytvoření moderního centra s rezidentní a obchodní čtvrtí. Nové byty na Žižkově už jsou pro potenciální zákazníky volně k prodeji a zájem o ně je enormní. Žižkov a konkrétně Vackov je totiž poklidné místo vhodné pro rodiny i jednotlivce. V blízkosti pěti bytových objektů se nachází malebný park Židovská pec, který je jako stvořený pro procházky s dětmi či sportování. Když budete mít klidu a ticha dost, můžete se kdykoliv vydat do víru velkoměsta, které se nachází hned za rohem.

Dokonalá občanská vybavenost vás také přesvědčí

Pro člověka je samozřejmě důležité, aby měl v místě bydliště k dispozici vše, co může v rámci běžným dnů potřebovat. Byty k prodeji na Praze 3 toto do puntíku splňují. Horní Žižkov totiž disponuje veškerou občanskou vybaveností jako například:

  • školami a školkami, sportovními areály,
  • restauračními zařízeními, obchodními centry,
  • zastávkami MHD, ordinacemi lékařů,
  • kulturními památkami, pobočkami pošty a vůbec vším, co vás napadne.

Nenechte si utéct svou šanci

Dokončení prvních dvou bytových objektů je naplánováno na konec roku 2020, další tři je budou následovat o rok později. Už dnes byla většina z 347 bytových jednotek prodána, takže pokud vás informace v tomto článku zaujaly, určitě neváhejte ani vteřinu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *