ČOV nebo kanalizační přípojka? Zakra zná odpověď

Zařizujete chatu a právě řešíte nakládání s odpadními vodami? Odborníci na vodohospodářské plánování vám potvrdí, že realizace kanalizační přípojky je za všech okolností nejlepším a nejjednodušším řešením. Stačí zavolat na stavební úřad a informovat se, zda je její zbudování možné.

Ovšem leckdy vám dorazí odpověď záporná, zvláště nebydlíte-li právě v dobře zasíťovaném satelitu. A co tedy v takovém případě dělat? Druhým nejlepším řešením je rozhodně ČOV alias čistička odpadních vod.

Zakra se postará o projekt, povolení i samotnou stavbu

Pokud jste už měli tu čest jednat s úředníky ze stavebního odboru, pak určitě víte, že to není žádná legrace. Stačí malá chyba v projektu a vše se odsune zase na začátek. Ovšem Zakra jakožto vodohospodářská projektantská kancelář zaměstnává jen ty nejlepší specialisty. Vznikla coby sesterská společnost Vodoplan. s.r.o., ovšem na rozdíl od ní se zabývá výhradně projekty pro koncové zákazníky.

Know-how však nasbírala z nejrůznějších uskutečněných zakázek pro města a obce, takže nedostatek zkušenostní jí rozhodně vytknout nelze. Naopak. Ví, co je třeba dodat, doplnit a zdůraznit, aby byl zodpovědný úředník stavebního úřadu dokonale spokojen. Nejenom, že projekt navrhne, ale postará se i o jeho schválení a následnou realizaci. Vaše čistička odpadních vod na chatu nebo kamkoliv jinam bude díky tomu hotová opravdu rychle.

Náš tip: Zakra má zmapované i veškeré dotační programy, takže jestliže bude vaše zakázka některému z nich vyhovovat, dá vám vědět.

Co dalšího ještě Zakra zvládne?

Cizí jí nejsou ani retenční nádrže a vodovodní přípojky, kopání studny, bionádrže, biologické septiky, vsaky, napojení na kanalizace apod. Vše lze navíc vyřídit on-line a to z jakéhokoliv koutu republiky. Úvodní konzultace je zdarma, teprve poté se v klidu rozhodnete, zda do navrhovaného řešení půjdete či ne. A nebojte se, Zakra působí po celé ČR. Zjistěte více na Zakra.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *