Virtuální kancelář: Možnost, jak si usnadnit podnikání

Chcete začít podnikat, ale nevíte jak na to? Nebo již sice podnikáte, ale nemáte dostatek času, abyste si veškeré náležitosti hlídali sami? Potřebovali byste někoho, kdo by vám poskytl pomocnou ruku, usnadnil vám každodenní chod firmy a snížil vaše provozní náklady? Slyšeli jste již o pojmu virtuální kancelář?

Virtuální kancelář vám nabízí možnost, jak si usnadnit podnikání, jak snížit provozní náklady a jak budovat podnik. Touto službou se zabývá Profi-kancelář s. r. o., která patří mezi její nejstarší poskytovatele v Praze a která vám nabízí komplexní podporu vašeho podnikání.

Co vše vám Profi-kancelář nabízí?

Můžete si tak založit společnost s ručením omezeným, koupit si rovnou ready made firmu nebo využít možnosti virtuální kanceláře. Podnikatelské centrum vám poskytne sídlo firmy, obslouží vaše zákazníky, obstará vám logistiku, bude vám vést účetnictví, také se postará o administrativu a navíc vám zajistí profesionální budování image.

Přemístíte-li sídlo své společnosti do Prahy, navíc na dobrou adresu, budou vaši zákazníci dobře obslouženi a vy se o ně nebudete muset starat. Zákazníci mohou do virtuální kanceláře zatelefonovat i osobně přijít a Profi-kancelář se jim bude věnovat. Pro případ vaší schůzky s klienty, vám Profi-kancelář zajistí zasedačku s obsluhou.

Virtuální sídlo firmy

Virtuální sídlo vaší firmy nacházející se v Praze s sebou nese mnoho výhod. Nejenže vede k lepšímu vnímání firmy, ale také vyvolává menší pozornost finančního úřadu a navíc si vám zajistí klidnější podnikání. Včetně klasické virtuální kanceláře se vám Profi-kancelář postará i o asistenční, administrativní, účetní či marketingový servis.

Založení společnosti

S Profi-kanceláří můžete využít i služby založení s. r. o., které se řídí heslem „rychle nebo zdarma“. Je jen na vás, zdali preferujete založení společnosti „na klíč“, nebo byste raději zakoupili již založenou firmu „ready-made“.

2 komentáře: „Virtuální kancelář: Možnost, jak si usnadnit podnikání

 • 28 prosince, 2017 (11:32 am)
  Trvalý odkaz

  Virtuální sídlo je bezva věc. Okamžitě vám odpadnou obrovské náklady na kancelář. Znát to je hlavně ve velkých městech. Brzo zjistíte, že se snadno obejdete i bez drahé kanceláře. 🙂 My jsme to zkusili tady: https://comeflexoffice.cz/ a rozhodně si nemůžeme stěžovat.

  Reagovat
 • 23 ledna, 2018 (6:19 pm)
  Trvalý odkaz

  S virtuální kanceláří zatím moc dobré zkušenosti nemáme, narazil jsem na společnost https://comeflexoffice.cz/, chtěli bychom založit virtuální kancelář. Máte někdo s touhle firmou zkušenosti?

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *