Obývací stěna ovlivní styl celé místnosti

Obývací pokoj je místem setkávání s rodinou a přáteli, ale i místem odpočinku. V obývacím pokoji usedáme do pohodlné sedací soupravy, relaxujeme se zajímavou knihou či ovladačem od televize v ruce a sledujeme napínavé filmy. K odpočinku, setkávání a k obývacímu pokoji pak neodmyslitelně patří stylové a útulné vybavené vytvářející tu správnou atmosféru.

Obývací stěna je stejně jako televize či pohovka neodmyslitelnou součástí obývací pokoje. Všechny tyto prvky dávají místnosti jedinečný ráz, a proto je musíme vybírat nejen podle kvality a ceny, ale také podle vkusu a stylu.

Velikost a rozpoložení

Většina z nás si obývací stěnu představí jako několikadílnou skříň zabírající v obývacím pokoji jednu celou stěnu. Stěna podle takovýchto představ může být trochu těžkopádná a robustní. Moderní obývací stěny jsou však jiné. Stále se mohou skládat z několikadílných skříní zabírajících celou stěnu. Ale díky modernímu designu a lehčím materiálům působí více svěže a splňují tak současný trend jednoduchých, čistých linií s nápaditým designem. Včetně velkých obývákových stěn můžete vybírat i malé obývací sestavy složené z několika kusů nábytku (jednotlivé menší skříňky či menší obývací stěny s nízkými skříňkami).

Stylové sladění

Obývací stěny by měly odpovídat našemu vkusu a stylu celé místnosti.o Jde o oblíbený jižanský provensálský styl nebo dáváte přednost raději severskému skandinávskému stylu? Je styl vaší domácnosti minimalistický, nebo spíše eklektický?

Podle stylu interiéru bychom měli vybírat barvu, tvar a prvky obývací stěny, neboť právě obývací stěny společně se sedací soupravou ovlivní celý obývací pokoj.

Jestliže toužíte po dalších zajímavých informacích v oblasti výběru a ladění obývací stěny, můžete se podívat na internetové stránky IDnabytek.cz. Odpovědi na své otázky najdete i na webu nabytek-dnes.cz.

Jeden myslel na “Obývací stěna ovlivní styl celé místnosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *