Kvalitní okna i dveře na jednom místě. To je DAFE-PLAST

Máte v plánu rekonstruovat a vyměnit okna či dveře? Chtěli byste si svůj dům zvelebit a přistavit si krásnou zimní zahradu, kde budete odpočívat? Hledáte někoho, kdo by vám s vaším problémem pomohl a dodal by vám kvalitní materiály? Pak vám přinášíme malý tip v podobě společnosti DAFE-PLAST.

O koho jde?

DAFE-PLAST Jihlava, s. r. o. se zabývá výrobou a montáží plastových a hliníkových oken, plastových dveří či prosklených stěn a zimních zahrad. Na trhu působí již od roku 1992. Tato dlouholetá působnost svědčí o bohatých zkušenostech a tradici. Kromě samotné výroby a montáže poskytuje také poradenství, odborné konzultace a projektování související s otvorovými výplněmi. Díky kvalitní výrobě, špičkovým materiálům a rozsahu poskytovaných služeb patří společnost DAFE-PLAST k nejvýznamnějším výrobcům otvorových výplní.

Co vám nabídne?

Plastová okna a plastové dveře patří mezi přední výrobky společnosti. Jak okna, tak i vchodové dveře jsou vyráběny z profilů německé firmy REHAU, jež patří ke špičce ve svém oboru. Oboje je osazováno kováním ROTO zajišťujícím bezproblémovou funkčnost. Na plastová okna je poskytována prodloužená záruka na 5 let a poradenství i zaměření je zdarma. Kromě plastových oken vám může firma nabídnout i hliníková okna.

Dalším významným produktem jsou zimní zahrady, jež jsou stále oblíbenějším prvkem našeho bydlení. Pro celoroční užívání je třeba k vybudování zimní zahrady využít kvalitní materiály, díky nimž se nebude sklo rosit, v místnosti nebude v zimě chladno a v létě horko. Kvůli nákladnosti zimní zahrady je třeba nepodcenit volbu dodavatele. Mezi ty kvalitní pak patří právě společnost DAFE-PLAST, která pro vás připravila konfigutátor zimních zahrad. Ten vám umožní spočítat si orientační náklady.

Proč DAFE-PLAST?

Společnost staví na 20leté tradici a 20letých zkušenostech. Po celé ČR vytvořila vlastní širokou síť a její showroom DAFE-PLAST se nachází v Jihlavě. Firma nabízí klasický sortiment i prémiové produkty a poradenství či zaměření poskytuje zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *