Jak vybírat zahradní nábytek?

Rádi byste si na své zahradě vybudovali malé zahradní posezení, kde byste mohli trávit svůj volný čas, relaxovat, scházet se s rodinou či přáteli a grilovat? Pak budete potřebovat kvalitní zahradní nábytek. Víte však, jak si takový zahradní nábytek, který vám poslouží a hlavně vydrží, vybrat?

Nabídka zahradního nábytku je vskutku široká. Ne každá nabídka je však stejně výhodná. Proto by si měl každý, kdo se chystá ke koupi zahradního nábytku, zjistil, jak takový zahradní nábytek vybírat.

Výběr podle ceny

Většina z nás samozřejmě vybírá podle ceny. Jsou lidé, kteří vždy požadují to nejlevnější zboží. A jsou i lidé, kteří se naopak zaměřují jen na ty dražší a luxusnější kousky. Pravdou však je, že nejlepší volbou bývá zlatá střední cesta, tedy poměr kvality a ceny. Proto se nenechte zlákat levným nábytkem, aniž byste si ověřili vlastnosti jeho materiálu a kvalitu.

Výběr podle vkusu

Dalším subjektivním měřítkem výběru bývá vkus. Není na tom nic špatného. Každý z nás chce, aby jeho nábytek ladil se zbývajícím prostředím. Vybírat tedy můžete nábytek různých stylů – od toho klasického až po designové kousky.

Výběr podle odolnosti

Nyní se však dostáváme k tomu hlavnímu. Pokud požadujeme, aby nábytek vydržel, pak bychom měli vybírat podle vlastností materiálu. Například velmi oblíbený ratanový nábytek je odolný, kovový nábytek zase stabilní a dřevo vypadá krásně, ale vyžaduje údržbu. Doporučit můžeme i zahradní slunečník Doppler, které se vyznačují odolností, dlouhou životností.

Kde hledat?

Nikdo z vás určitě neprohloupí, když bude nábytek nakupovat u ověřeného prodejce. Takový prodejce je totiž zárukou kvality. Mezi ověřené prodejce patří například společnost Doppler nabízející zahradní nábytek, slunečníky, deštníky, křesla, stoly, houpačky a mnoho dalšího. Kvalita produktů společnosti Doppler je doložena certifikáty od renovovaných institutů (Institut Hohenstein, TÜV SÜD, LGA).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *