Venkovní markýzy jako designový doplněk i nepostradatelná součást zahrady

Teploty začínají pomalu ale jistě atakovat dvacetistupňové hranice a řada z nás se se stále větším zápalem začíná věnovat venkovním aktivitám. Takový pobyt venku na zahrádce, ve stínu venkovní markýzy, je skvělou relaxační aktivitou, která pohladí nejen na duši, ale i po těle. Přesto, že může mnohým z nás připadat jarní sluníčko bezpečné, ve skutečnosti je na něj naše pokožka a zejména pak pokožka našich nejmenších velmi citlivá. Proto nepodceňte přípravu venkovního posezení a doplňte jej třeba o praktickou venkovní markýzu, která nabízí spoustu zajímavých předností a výhod.

Proč by neměla markýza chybět právě na vaší zahradě?

Kromě již zmíněného stínu totiž taková markýza skýtá také ochranu před případnými rozmary počasí a ostrými paprsky sluníčka. Markýzy na terasu je možno ovládat buďto manuálně nebo za pomocí motorového či dálkového ovládání. Pokud chcete svou pokožku vystavit prvním slunečním paprskům, stačí markýzu jednoduše stáhnout a vyhřívat se. Usoudíte-li že paprsků bylo již dost, není nic jednoduššího, než markýzu opětovně roztáhnout a dále si užívat pohodového venkovního posezení. Pořádáte-li zahradní party nebo venkovní oslavu, všichni zúčastnění přítomnost venkovní markýzy také náležitě ocení.

Investice, která se vyplatí

Investice do těchto praktických společníků sice není nejnižší, pokud ovšem víte, kde markýzy nakupovat, můžete ušetřit třeba i několik tisícovek. Příkladem v tomto ohledu může být kazetová markýza firmy Univers, kterou můžete objednat až do rozměru 7×4 metry za nejnižší cenu na českém trhu! Výsledná cena venkovní výsuvné markýzy se pochopitelně odráží od jejího typu, způsobu ovládání, ale i od požadovaného příslušenství. Hledáte-li ovšem kvalitu a nechcete slevovat ze svých nároků, je sázka na markýzy Univers sázkou na jistotu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *