Venkovní markýzy jako designový doplněk i nepostradatelná součást zahrady

Teploty začínají pomalu ale jistě atakovat dvacetistupňové hranice a řada z nás se se stále větším zápalem začíná věnovat venkovním aktivitám. Takový pobyt venku na zahrádce, ve stínu venkovní markýzy, je skvělou relaxační aktivitou, která pohladí nejen na duši, ale i po těle. Přesto, že může mnohým z nás připadat jarní sluníčko bezpečné, ve skutečnosti je na něj naše pokožka a zejména pak pokožka našich nejmenších velmi citlivá. Proto nepodceňte přípravu venkovního posezení a doplňte jej třeba o praktickou venkovní markýzu, která nabízí spoustu zajímavých předností a výhod.

Proč by neměla markýza chybět právě na vaší zahradě?

Kromě již zmíněného stínu totiž taková markýza skýtá také ochranu před případnými rozmary počasí a ostrými paprsky sluníčka. Markýzy na terasu je možno ovládat buďto manuálně nebo za pomocí motorového či dálkového ovládání. Pokud chcete svou pokožku vystavit prvním slunečním paprskům, stačí markýzu jednoduše stáhnout a vyhřívat se. Usoudíte-li že paprsků bylo již dost, není nic jednoduššího, než markýzu opětovně roztáhnout a dále si užívat pohodového venkovního posezení. Pořádáte-li zahradní party nebo venkovní oslavu, všichni zúčastnění přítomnost venkovní markýzy také náležitě ocení.

Tip na článek:  Vybíráme zahradní nábytek v 5 jednoduchých krocích

Investice, která se vyplatí

Investice do těchto praktických společníků sice není nejnižší, pokud ovšem víte, kde markýzy nakupovat, můžete ušetřit třeba i několik tisícovek. Příkladem v tomto ohledu může být kazetová markýza firmy Univers, kterou můžete objednat až do rozměru 7×4 metry za nejnižší cenu na českém trhu! Výsledná cena venkovní výsuvné markýzy se pochopitelně odráží od jejího typu, způsobu ovládání, ale i od požadovaného příslušenství. Hledáte-li ovšem kvalitu a nechcete slevovat ze svých nároků, je sázka na markýzy Univers sázkou na jistotu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *