Tesařství, klempířství a pokrývačství s bohatými zkušenostmi

Tesařské, klempířské a pokrývačské práce jsou v naší zemi stále hojně vyhledávány a zájemci se snaží najít v těchto oborech hlavně spolehlivé a kvalitní firmy za příznivé ceny.

Klempířské práce jsou důležitou součástí stavby střechy

S klempířstvím je spojeno montování klempířských prvků hlavně na střechách a v průčelích budov. Každá střecha vyžaduje odvedení kvalitní klempířské práce, aby posléze střechou nezatékalo do domu a srážková voda se odvedla tam, kam bylo určeno. V rámci klempířských prací se provádí různé činnosti, například se jedná o pokládku plechových krytin ze šablon, tašek nebo profilovaných plechů, oplechování říms, atik, úžlabí, osazování poklopů, žlabů, oken či lemování zdí, štítů a komínů.

Střešní krytinu si můžete vybírat z mnoha druhů

Střešní krytina se vybírá tak, aby co nejlépe chránila celou stavbu a odolávala povětrnostním vlivům. Realizace od profesionálů se určitě vyplatí. Pokrývači Český Krumlov vám pomohou vybrat správnou krytinu pro váš dům a připraví vám i zdarma cenovou nabídku. Pokrývači si zvolí vhodný druh připevnění podle druhu krytiny. Pokrývačské práce rovněž zahrnují montování střešních doplňků, kam mimo jiné patří hřebenáče, prostupové tvarovky, protisněhové doplňky, odvětrávací tvarovky a mnoho dalšího sortimentu.

Restaurování střech s individuálním přístupem

Firma Tomi sídlí v Českém Krumlově a od doby svého založení (rok 1997) nasbírala už bohaté zkušenosti v praxi. Kvalitu odvedené práce podporuje i dobře vybavené zázemí. Každý zákazník se dočká také odborné konzultace k zamýšlenému projektu. Ve firmě Tomi se rádi ujmou zpracování zadaných návrhů a jejich realizace. Střechy Český Krumlov zahrnují také opravy, rekonstrukce a obnovy střech u historických budov. Při realizaci se klade důraz na co největší zachování původního vzhledu, materiálu a autentičnosti. Před samotnou rekonstrukcí se provádí analýza skrytých a viditelných poruch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *