Jak vybrat poctivou půjčovnu dodávek a vyhnout se potížím?

Čeká vás jednodenní stěhování nebo dlouhodobá výstavba a musíte mít k dispozici dodávku k převážení materiálu/nábytku? Pak přichází čas na její pronájem. Dávejte si však pozor na výběr opravdu kvalitní půjčovny. Jakou zvolit?

Hlídejte si cenu i podmínky

Každý z nás chce co nejvíce ušetřit, nemáme pravdu? Ani přesto si nevybírejte půjčovnu jen na základě ceny za jednodenní pronájem. Hlídejte si také jednotlivé podmínky. Právě ty vás mohou ve výsledku stát klidně i tisíce korun navíc.

Stejně tak vyhledávejte pouze ověřené půjčovny s dostatečným počtem online recenzí. Pokud se nějaká společnost chlubí několika lety praxe a nemá ani jednu recenzi, něco je špatně…

Mezi velmi chválené a ověřené odborníky patří třeba půjčovna dodávek Praha, kterou vede společnost Dodávky Kohout.

Můžete si domluvit jak krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem. Své vozidlo vždy obdržíte absolutně čisté a s plnou nádrží. Nemusíte jezdit až na pobočku – po domluvě vás tito provozovatelé vyzvednou kdekoliv v Praze (to platí i pro odevzdání dodávky).

V ceně zapůjčení je dálniční známka pro Česko, povinné i havarijní pojištění s asistencí pro celou Evropu. Parkování v areálu máte zcela zdarma. Bojíte se řídit plně naloženou dodávku? Pak si ji pronajměte i s řidičem.

Různé typy dodávek

Na webových stránkách půjčovna dodávek Praha 10 zjistíte, že si lze pronajmout klasické dodávky na stěhování i vozidla pro převoz většího množství osob. K dispozici jsou – Peugeot Boxer L2H2 a L3H2, Ford Transit L2H3 a L3H3, Citröen Jumper L2H2 a L3H2, Renault Master L3H2 a Fiat Ducato L2H2.

Po rozkliknutí každého typu se před vámi objeví podrobnější informace (nájezd, ceník, prostor), takže budete v obraze. Poté si stačí jen dohodnout datum předání a můžete začít vesele stěhovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *