El Asador – luxusní argentinská restaurace nabízí nevšední gurmánské zážitky

Milujete exotické chutě a dobré jídlo? Nedáte dopustit na kvalitní suroviny a netradiční gastronomické zážitky? Rádi se setkáváte s přáteli nebo jednoduše chodíte do pěkných restaurací, kde preferují individuální přístup ke každému z hostů? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli kladně, pak vám můžeme vřele doporučit argentinský steak house Praha, který nese název El Asador. Co se skrývá pod tímto vznešeným názvem a jaké zážitky si zde můžete plnými doušky vychutnat? Nepřestávejte číst následující řádky a dozvíte se to!

Luxusní prostředí a kvalitní suroviny hrají prim

El Asador znamená v překladu, gril, oheň, rošt nebo místo, kde jsou připravovány pokrmy na otevřeném ohni. V jiném významu se může jednat také o člověka, jenž tyto pokrmy připravuje. A právě o grilované speciality argentinské kuchyně v El Asador jde. Ochutnat zde můžete rozmanité druhy mas připravené tradičním způsobem na dřevěném uhlí. Kromě toho vám zde naservírují řadu domácích specialit, ovocných dortů, zákusků, ale i křehkou zeleninu a nejrůznější druhy polévek, dipů, paštik a sýrů.

Pravidelné Parillady i nedělní brunche

Restaurace Praha 4 El Asador je výjimečná také tím, že každý všední den se zde můžete zúčastnit argentinské Parillady, na níž si prohlédnete tradiční způsob grilování na dřevěném uhlí a vyzkoušet můžete také celou řadu pochutin v neomezeném množství. Velmi oblíbený je též pravidelně pořádaný nedělní brunch Praha, kde můžete v neomezeném množství konzumovat spoustu lahodných pokrmů teplé i studené kuchyně a to za zvuku tradiční živé hudby.

Na oslavy jsou v El Asadoru perfektně připraveni

Ať již sháníte místo pro svatební hostinu nebo oslavu narozenin pro sebe či své nejbližší, v El Asadoru splní vaše nejtajnější přání. Taková argentinská oslava narozenin Praha s luxusními argentinskými specialitami nebo svatební hostina Praha, jíž dominují čerstvé a na grilu připravené speciality, se stane nezapomenutelnou akcí, na níž budou všichni zúčastnění s nostalgií a slzou v oku dlouho vzpomínat. Patříte-li mezi opravdové fajnšmekry a gurmety, připište si El Asador na seznam míst, které musíte jistojistě navštívit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *