Axa pojišťovna, a.s.

Axa pojišťovnaSkupina AXA je společností, která se věnuje oblasti finančního zabezpečení svých klientů. Na celém světě jich má více než 65 milionů, a to především v západní Evropě, Americe ale i na  Dálném východě. Celkový roční příjem za minulý rok činil více než 80 miliard dolarů.

Společnost AXA působí i v České republice a to prostřednictvím penzijních fondů, investičních společností a pojišťoven. AXA pojišťovna má na českém finančním trhu velmi stabilní pozici a tu si udržuje i jeden z jejich větších penzijních fondů.

Společnost AXA pojišťovna a.s. je členem skupiny AXA v ČR a  na český finanční trh vstoupila v roce 2008.  Nyní nabízí i komplexní pojištění motorových vozidel s označním AUTO ( povinné ručení, havarijní pojištění) s možností pestrého výběru různých připojištění a dalších asistenčních služeb, dále i pojištění DOMOV, které je primárně určeno pro stavby a domácnosti.

Axa pojišťovna, a.s. je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, sídlí na Lazarská 13/8, 120 00 Praha 2.

Jeden myslel na “Axa pojišťovna, a.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *