Kanceláře a byty v Praze levně a bez provize

Láká vás naše hlavní město Praha? Plánujete se zde přistěhovat za kamarády, známými, partnerem, školou nebo prací? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, pak nám jistě dáte za pravdu, že první věcí, jež vás v souvislosti s prodejem bytů v Praze napadne, jsou vysoké pořizovací náklady. Jelikož nepatří byty v Praze k nejlevnějším, řada z nás se při jejich výběru snaží vyvarovat pomoci realitních kanceláří. Ty jsou zpravidla synonymem nemalých provizí, jež tvoří kupní cenu daného bytu nebo kanceláře. My pro vás máme tip, jak na novém bydlení nejen ušetřit, ale také jej pořídit bez provize a to vše v atraktivní lokalitě našeho hlavního města.

Vsaďte na spolehlivého partnera: Pražskou správu nemovitostí

Více, než 850 bytů po celé Praze, na Kladně, v Pardubicích, Hradci Králové, ve Slaném a Odolene Vodě je v současné chvíli součástí nabídky Pražské správy nemovitostí. A to rozhodně není zanedbatelné číslo. Ba právě naopak, jedná se o poměrně vysoký počet bytů k prodeji, z nichž zaručeně některý padne do oka také vám. Ať již hledáte menší byt kousek od Václavského náměstí, nebo luxusní garsoniéru v Libni, nabídka Pražské správy nemovitostí zaručeně uspokojí také vaše potřeby.

Nejen byty, ale i kancelářské prostory

Pokud se do Prahy stěhujete za prací nebo zde hodláte nově rozjet firmu, pak i vám může Pražská správa nemovitostí nabídnout své služby. Kromě atraktivních bytů v neméně atraktivních lokalitách se soustřeďuje také na nabídku, prodej a pronájem luxusních kancelářských prostor, v nichž bude každý den jedinečným a nefalšovaným zážitkem nejen pro vás a kolegy, ale také pro vaše klienty. I zde pochopitelně platí, že kanceláře nejsou zatíženy žádnou provizí, protože se jedná výlučně o prostory, jež jsou situované v objektech, které vlastní právě Pražská správa nemovitostí.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *