Profesionální elektronické obojky Aetertek pro vaše mazlíčky

Nedáte dopustit na svého chlupatého miláčka, který je nepostradatelným členem vaší rodiny? Již nějakou dobu se ovšem marně snažíte naučit ho alespoň základním povelům? Nebo se vám jednoduše nedaří odnaučit ho neustálému štěkání? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, pak nepřestávejte číst následující řádky, na kterých se dozvíte, jak může vám i vašemu mazlíčkovi pomoci firma Aetertek, jež se specializuje na výrobu výcvikových obojků pro psy.

Jak fungují výcvikové obojky?

Výcvikové obojky firmy Aetertek se vyznačují precizním zpracováním, uživatelsky přívětivým ovládáním, stejně jako možností použít zvukový, vibrační nebo elektrostatický signál v případě neuposlechnutí příkazu. Elektromagnetické obojky se hodí pro nejrůznější plemena psů – od těch malých, až po silná a velká plemena, jejichž výchova je mnohdy komplikovanější a náročnější. Mezi další přednosti těchto obojků patří také jejich dosah, jenž se pohybuje v rozmezí 350 až 1000 metrů. Díky tomu jsou obojky vhodné jak na klasický výcvik, tak na výcvik v lesích či na rozlehlých planinách. V případě, že váš pejsek neuposlechne povel, můžete jej upozornit za pomocí zvukového, vibračního nebo elektrostatického signálu. A to ještě zdaleka není všechno! Za pomocí těchto speciálních obojků můžete ovládat až 3 pejsky najednou!

Další přednosti obojků Aetertek

Mezi další nepopiratelné výhody těchto obojků patří také zabudovaný protištěkací mód nebo absolutní voděodolnost. Kromě zakoupení obojků prostřednictvím e-shopu nebo kamenné prodejny, jež se nachází v Praze – Modřanech, máte možnost tyto obojky také zdarma vyzkoušet po dobu 30 dnů. Pokud se stále rozmýšlíte, jak svého čtyřnohého mazlíčka přimět k poslušnosti, pak se zaměřte na výcvikové a protištěkací obojky Aetertek , se kterými bude výcvik a výchova byt i sebevíce komplikovanějšího pejska o mnoho jednodušší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *