Výkup katalyzátorů bez starostí

Slangový výraz pro katalyzátory je „katy“. Katalyzátory mají za úkol snižovat množství škodlivých látek, které vznikají během spalování pohonných hmot. Látky mění na méně škodlivé, o což se postará chemický reakce ve spojení s vrstvou drahých kovů – rhodia, paladia nebo platiny. Drahé kovy jsou nepostradatelnou součástí katalyzátorů.

Vydělejte na katalyzátorech, stačí je odevzdat!

Kupí se vám doma nefunkční a použité katalyzátory? Je potřeba výměna za nové a ty staré odevzdejte a ještě na nich vydělejte. Skladování je zbytečné, odneste je do výkupny. Existuje hned několik míst určených pro výkup katalyzátorů. Do některé ze sběren dokonce stačí zavolat či uskutečnit jiný kontakt, a přijedou si pro katalyzátory sami. Jistě se vám vyplatí si zavolat zástupce firmy, aby k vám přijeli, pokud máte více katalyzátorů a nechcete s nimi dále ztrácet čas. Stačí domluva a u vás dojde k nacenění, zaplacení a následnému odvozu. Vykoupené katalyzátory se předávají k ekologické likvidaci. Jen tak se šetrně zpracují a nezatěžují životní prostředí.

Jaká je cena při výkupu katalyzátorů?

Nelze předem konkrétně říct, kolik dostanete za vámi vlastněné katalyzátory. Cena závisí na druhu katalyzátoru a na jeho opotřebení. Přibližná cena výkupu katalyzátoru se stanovuje od částek 300 Kč až do několika tisíc. Výkup katalyzátorů v Ostravě se soustředí na použité automobilové katalyzátory z benzinových i naftových vozů, na filtry pevných částic, a to celé i samostatnou keramiku.

Doporučujeme vám firmu KOLTOM, s.r.o., na stránkách můžete nechat číslo a bude vám zavoláno zpátky. Zde jsou připraveny zajímavé ceny, které odpovídají reálnému stavu a obsahu drahých kovů v katalyzátorech. Řídí se aktuálními cenami drahých kovů na světových burzách.

Setkáte se s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a s rychlým jednáním.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *