Náš život
Výkup katalyzátorů

Výkup katalyzátorů bez starostí

Slangový výraz pro katalyzátory je „katy“. Katalyzátory mají za úkol snižovat množství škodlivých látek, které vznikají během spalování pohonných hmot. Látky mění na méně škodlivé, o což se postará chemický reakce ve spojení s vrstvou drahých kovů – rhodia, paladia nebo platiny. Drahé kovy jsou nepostradatelnou součástí katalyzátorů.

Vydělejte na katalyzátorech, stačí je odevzdat!

Kupí se vám doma nefunkční a použité katalyzátory? Je potřeba výměna za nové a ty staré odevzdejte a ještě na nich vydělejte. Skladování je zbytečné, odneste je do výkupny. Existuje hned několik míst určených pro výkup katalyzátorů. Do některé ze sběren dokonce stačí zavolat či uskutečnit jiný kontakt, a přijedou si pro katalyzátory sami. Jistě se vám vyplatí si zavolat zástupce firmy, aby k vám přijeli, pokud máte více katalyzátorů a nechcete s nimi dále ztrácet čas. Stačí domluva a u vás dojde k nacenění, zaplacení a následnému odvozu. Vykoupené katalyzátory se předávají k ekologické likvidaci. Jen tak se šetrně zpracují a nezatěžují životní prostředí.

Jaká je cena při výkupu katalyzátorů?

Nelze předem konkrétně říct, kolik dostanete za vámi vlastněné katalyzátory. Cena závisí na druhu katalyzátoru a na jeho opotřebení. Přibližná cena výkupu katalyzátoru se stanovuje od částek 300 Kč až do několika tisíc. Výkup katalyzátorů v Ostravě se soustředí na použité automobilové katalyzátory z benzinových i naftových vozů, na filtry pevných částic, a to celé i samostatnou keramiku.

Tip na článek:  Posuňte svoje podnikání o krok dál a pořiďte si výrobní halu

Doporučujeme vám firmu KOLTOM, s.r.o., na stránkách můžete nechat číslo a bude vám zavoláno zpátky. Zde jsou připraveny zajímavé ceny, které odpovídají reálnému stavu a obsahu drahých kovů v katalyzátorech. Řídí se aktuálními cenami drahých kovů na světových burzách.

Setkáte se s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a s rychlým jednáním.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..