Posuňte svoje podnikání o krok dál a pořiďte si výrobní halu

Chtěli byste ve své vesnici či městě vybudovat novou sportovní halu? Podnikáte v oblasti sportu a potřebujete nové halové prostory? Chybí vaší firmě prostory, ve kterých byste mohli uskladňovat zboží, materiály či stroje, či potřebujete vybudovat novou výrobní halu? Nevíte, od koho takové prostory pronajmout či odkoupit? Tak si nechte postavit svoje vlastní. Se společností Steelmontage, s. r. o. vybudujete novou halu za příznivou cenu a navíc bude stát do pár dní.

Představení Steelmontage, s. r. o.

Společnost Steelmontage, s. r. o. je stavební společnost nabízející konstrukční systémy montovaných obloukových hal, které mají využití v mnohých oblastech. Společnost se však nespecializuje pouze na sportovní haly, jak bylo předestřeno v úvodu. Jejich nabídka zahrnuje i výstavbu halových systémů využitelných a uplatnitelných v oblasti průmyslu, hospodářství, letectví či skladování.

Společnost disponuje týmem odborníků v oblasti stavebnictví se specializací výstavby halových objektů. Při realizaci staveb využívá inovativních stavebních systémů zachycujících aktuální trendy stavební výroby.

S čím vám firma pomůže?

Steelmontage, s. r. o. se vám postará o veškeré práce související s výstavbou montážních hal. V rámci spolupráce společnost zajistí vše od A až do Z, jedná se o projekční přípravu, dodávku a montáž, realizaci stavebních prací a inženýrskou činnost a poradenství. Jedná se o výstavu průmyslové haly, sportovní haly, skladové haly, hospodářské haly či letecké haly.

Na závěr pár slov o výhodách společnosti

Díky spolupráci s firmou Steelmontage, s. r. o. získáte mnohé výhody. Pro představu si uveďme některé z nich. Pro většinu z nás bývá důležitá hlavně cena výroku či poskytované služby, a tak příznivá cena za poskytnutou práci představuje nespornou výhodu pro většinu z nás, přičemž nosní konstrukce navíc tvoří zároveň i opláštění. Výstavba je navíc provedena rychle, například hala o výměře 1 000 m2 je smontována do 14 dní při šroubovaném systému ocelových segmentů.

Objednat si však můžete i falcový systém ocelových lan, u kterého je délka montáže zkrácena na pouhých 7 dní. Nemluvě o dalších výhodách, jako je výborná prostorová variabilita, nízké nároky na zakládání či možnost kombinování systému s konvenčními stavebními systémy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *