Chcete postavu jako lusk? Vyzkoušejte krabičkovou dietu

Znáte to. Léto se blíží a vy se snažíte vylepšit si postavu do plavek. Jenže vaše práce je sedavá, ke sportu se moc často nedostanete a diety na vás nezabírají? Ano, vím, o čem mluvím. I já jsem to zažila. Vyzkoušela jsem si desítky různých diet a cvičila jsem do úmoru, ale s nevzhledně nadutým břichem to ani nepohnulo. Když už jsem nevěděla kudy kam, narazila jsem na zajímavé řešení zvané krabičková dieta.

Krabičková dieta, možná jste o ní již slyšeli. V posledních letech se stalo dost populární, a abych řekla pravdu, není se čemu divit, neboť skutečně funguje, což mohu potvrdit ze své vlastní zkušenosti. Samozřejmě, že to nejde samo. Samozřejmě, že nesmíme zapomínat na zdravý životní styl a hlavně na pohyb. Na druhou stranu je krabičková dieta dobrým základem, na kterém se dá stavět.

Zapomeňte na držení hladovky

Víte, co se mi líbilo nejvíce (tedy kromě toho, že jsem zhubla)? Byla to chuť pokrmů, které jsem v krabičce našla. S ohledem na to, že jsem vyzkoušela již mnohé prazvláštní diety, mohu říci, že kombinace chutného jídla a hubnutí mi dříve nešla dohromady. V okamžiku, kdy jsem však vyzkoušela krabičkovou dietu, můj pohled na zdravé stravování se změnil.

Bez práce nejsou koláče?

Říkává se, že bez práce nejsou koláče. Jenže i toto pořekadlo lze s krabičkovou dietou vyvrátit. Jak již bylo řečeno, na pohyb byste zapomínat neměli, takže trochu té práce se bude pro úspěšné vytvarování postavy vždy požadovat. Na druhou stranu vám odpadá námaha s nakupováním čerstvých potravin, vyhledáváním nejrůznějších receptů a připravování zdravých, ale chutných pokrmů.

Skvělý pocit z dobře odvedené práce

Při pohledu na váhu, jejíž rafička ukazuje o kilo méně, je skutečně skvělý. Ještě lepší pocit pak člověk má, když zhubne na vysněnou váhu. Víte však, jaké to je mít skvělý pocit v průběhu celého hubnutí, nebýt unavená, ale naopak se cítit fit? S krabičkovou dietou to jde, protože je vyvážená. Obsahuje tedy všechny prvky potřebné pro váš organismus.

Chcete vytvarovat postavu do plavek a cítit se fit? Nejlepší volbou je právě krabičková dieta. Praha navíc obsahuje 10 odběrných míst.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *