ANTISTRES: Přírodní doplněk stravy na posílení imunitního systému

Imunitní systém chrání lidský organismus před vnějšími útočníky, mezi něž patří bakterie, viry, plísně a toxiny (chemické látky vytvářené mikroby). Imunitní systém se skládá z různých orgánů, buněk a bílkovin, které spolupracují. Pokud hledáte způsob, jak zajistit jeho správné fungování, není nic jednoduššího než zakoupit doplňky stravy.

Existují dvě hlavní části imunitního systému, a to vrozený, s nímž se rodíte, a adaptivní, který se vyvine, když je tělo vystaveno mikrobům či chemickým látkám uvolňovaným mikroby. Uvedené dva imunitní systémy kooperují. Přírodní produkty, jako je například ANTISTRES od výrobce NATURVITA, obsahují různé zdraví prospěšné látky (kozlík lékařský, vitánie snodárná a rozchodnice růžová). Imunitní systém potřebuje i vitamíny a minerály.

Kozlík lékařský

Kozlík lékařský je léčivá rostlina, která zklidňuje při stresu a současně přispívá k udržování dobrého spánku.

Vitánie snodárná

Další složkou, kterou v sobě má ANTISTRES, je vitánie snodárná podporující opětovné nabytí duševní rovnováhy při stresu. Stejně tak má velice dobrý vliv na spánek a napomáhá během mentálního i fyzického napětí či úzkosti.

Rozchodnice růžová

Rozchodnice růžová je nízká tučnolistá rostlina považovaná za léčivou bylinku s mnoha účinky. Přidává se do přírodních potravinových doplňků, protože pomáhá organismu v adaptaci na psychický stres. Stejně tak stimuluje nervový systém a podporuje dobrou náladu. Rozchodnice růžová se doporučuje při častých únavách a bolestech hlavy.

Stres výrazně snižuje funkci imunitního systému, a proto je na čase poohlédnout se po doplňku stravy, který stresové stavy eliminuje. ANTISTRES vyrábí společnost NATURVITA a zakoupit tento produkt můžete na webové stránce GigaLekarna.cz. Investujte tedy do svého zdraví. Stačí dbát na správné dávkování a brzy se dostaví účinky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *