Když mobilní WC, tak jedině u společnosti Provapo

Mobilní WC, chcete-li chemické WC kabiny, vidíme nejen v blízkosti staveb, ale také všude tam, kde není přítomná vodovodní přípojka a odvod odpadu. I přesto, že ve společnosti převládají určité předsudky ohledně pořizování těchto toalet, ve své podstatě se jedná o velmi efektivní řešení v případech, kdy není možno zapojit klasické WC tak, jak jej známe z klasických domácností.

Jak biologicko-chemické WC vlastně pracuje?

Ve své podstatě se jedná o jednoduchý princip uzavřeného kruhu. Mobilní WC je tvořeno speciální nádrží s odpadem, která je neustále upravována vysoce účinnou desinfekcí a dezodorací. Odpad v nádrži částečně rozkládá kvalitní ekologická náplň. Na první pohled by se tedy mohlo zdát, že WC je spojeno s nepříjemným zápachem a dalšími obtěžujícími efekty. S tím se však u moderních biologicky-chemických WC nesetkáte. Tento typ mobilních záchodů je totiž hygienický a oproštěný od veškerého zápachu.

Jak mobilní WC obsluhovat?

Na našem trhu jsou k dostání mobilní WC s kabinou i bez WC kabiny, přičemž u obou typů probíhá splachování prostřednictvím pedálu. Ten spouští proud chemicky upravené vody, která ve WC cirkuluje. S každým spláchnutím dojde k intenzivnímu provzdušňování a promíchávání obsahu nádrže. To vede k následnému odbourávání nežádoucích látek. Po použití je nádrž automaticky uzavřena prostřednictvím nerezových záklopek.

Mobilní WC pro stavby i zahrady

Na výrobu a prodej mobilních WC se specializuje firma Provapo, která do svého sortimentu zařadila mobilní WC pro zahrady, chaty a chalupy, stavby, ale i stánky a parkoviště. Narazit můžete také na mobilní WC pro rodinné domy, kde představuje provizorní řešení do doby, než zde bude přiveden odpad a vodovodní přípojka. Sortiment ovšem zahrnuje i speciální typy mobilních WC určené třeba pro handicapované osoby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *