Španělština, angličtina – v Lingua Sandy žádná dřina!

Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem!“ Toto moudré přísloví je dnes omíláno takřka všude. Ve škole, v práci, na praxi, ale i v běžném životě. Čeština už jaksi „není in“ a do popředí se kromě stále žádanější angličtiny dostávají také exotičtější jazyky, jejichž výuka v dřívějších školních osnovách nebyla ani náznakem. Pokud máte k jazykům odpor, ale přesto je ke svému životu nebo ke kariérnímu postupu potřebujete, nezoufejte. Máme pro vás tip, jak se novému jazyku naučit nebo se v něm zdokonalit o jednu či dvě úrovně snadno a rychle. Tímto tipem je jazykový škola Lingua Sandy, která je známá svým vstřícným a individuálním přístupem, otevřenou komunikací i propracovanou metodikou výuky nejrůznějších jazyků.

Zkušení lektoři i rodilí mluvčí

Výuku v jazykové škole zajišťují zkušení lektoři i rodilí mluvčí, kteří procházejí náročnými testy. Pokud máte z výuky cizího jazyka strach, bojíte se mluvit před ostatními nebo jednoduše nejsou jazykové dovednosti vaší parketou a silnou stránkou, pak právě vám jsou určeny kurzy, které jazyková škola Lingua Sandy pravidelně pořádá. Nejen, že se během několika mála hodin seznámíte s jednotlivými lektory, jež působí velmi profesionálním, avšak přátelským dojmem, také se zbavíte prvotních rozpaků a pomalu se rozmluvíte.

Tip na článek:  Krbové vložky neznají omezení – využijete je opravdu kdekoliv

Efektivní výuka jazyků nese své ovoce

jazykové škole Lingua Sandy se vyučuje celkem 41 cizích jazyků, mezi které patří populární angličtina, němčina, ruština, francouzština, italština, španělština, ale i exotická japonština, čínština, běloruština, latina nebo tibetština. Škola pořádá jazykové kurzy nejen pro veřejnost, ale také pro firmy či jednotlivce. Praktikované postupy vás zábavnou a nenásilnou formou naučí základním frázím i slovíčkům, obchodní korespondenci nebo konverzaci, která se bude točit kolem každodenních témat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..