Španělština, angličtina – v Lingua Sandy žádná dřina!

Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem!“ Toto moudré přísloví je dnes omíláno takřka všude. Ve škole, v práci, na praxi, ale i v běžném životě. Čeština už jaksi „není in“ a do popředí se kromě stále žádanější angličtiny dostávají také exotičtější jazyky, jejichž výuka v dřívějších školních osnovách nebyla ani náznakem. Pokud máte k jazykům odpor, ale přesto je ke svému životu nebo ke kariérnímu postupu potřebujete, nezoufejte. Máme pro vás tip, jak se novému jazyku naučit nebo se v něm zdokonalit o jednu či dvě úrovně snadno a rychle. Tímto tipem je jazykový škola Lingua Sandy, která je známá svým vstřícným a individuálním přístupem, otevřenou komunikací i propracovanou metodikou výuky nejrůznějších jazyků.

Zkušení lektoři i rodilí mluvčí

Výuku v jazykové škole zajišťují zkušení lektoři i rodilí mluvčí, kteří procházejí náročnými testy. Pokud máte z výuky cizího jazyka strach, bojíte se mluvit před ostatními nebo jednoduše nejsou jazykové dovednosti vaší parketou a silnou stránkou, pak právě vám jsou určeny kurzy, které jazyková škola Lingua Sandy pravidelně pořádá. Nejen, že se během několika mála hodin seznámíte s jednotlivými lektory, jež působí velmi profesionálním, avšak přátelským dojmem, také se zbavíte prvotních rozpaků a pomalu se rozmluvíte.

Efektivní výuka jazyků nese své ovoce

jazykové škole Lingua Sandy se vyučuje celkem 41 cizích jazyků, mezi které patří populární angličtina, němčina, ruština, francouzština, italština, španělština, ale i exotická japonština, čínština, běloruština, latina nebo tibetština. Škola pořádá jazykové kurzy nejen pro veřejnost, ale také pro firmy či jednotlivce. Praktikované postupy vás zábavnou a nenásilnou formou naučí základním frázím i slovíčkům, obchodní korespondenci nebo konverzaci, která se bude točit kolem každodenních témat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *