Vyzkoušeli jsme za vás: nákup Alpine Pro oblečení v kamenné prodejně a e-shopu

Ryze česká oděvní značka Alpine Pro se na našem trhu drží již úctyhodných 20 let. Za tuto dobu má řadu svých příznivců nejen mezi zákazníky, ale také vrcholovými sportovci. Vždyť právě Alpine Pro je oficiálním partnerem českého olympijského týmu. A právě Alpine Pro stojí za zrodem originálních olympijských kolekcí, které si vždy zamilují miliony lidí po celém světě. Jelikož do další olympiády ještě nějaká ta „chvilka“ zbývá, rozhodli jsme se otestovat nikoli olympijskou, ale nejnovější zimní kolekci pro rok 2015. Konkrétně jsme se zaměřili na nákup zimní bundy pro ženy, kterou jsme pořídili jak v jedné pražské Alpine Pro prodejně, tak v oficiálním e-shopu. Přečtěte si naše nezávislé porovnání.

Nákup zimní bundy v kamenné prodejně Alpine Pro

Fyzický“ nákup oblečení a obuvi v prodejně Alpine Pro ocení všichni zákazníci, kteří nemají tak úplně jasnou představu o svém nákupu. V prodejně vám ochotně poradí její personál, porovná vlastnosti vámi vybraných výrobků, popřípadě doporučí vhodnější variantu. Prohlédnout si můžete nejen konkrétní kolekci, ale také je možno jednotlivé kousky oděvu „osahat“ a zjistit, zda vám budou použité materiály vyhovovat. Na druhou stranu je nutno nákup přizpůsobit otevírací době samotné prodejny i střediska, ve kterém je prodejna situovaná.

Nákup zimní bundy v oficiální e-shopu Alpine Pro

Naším druhým úkolem byl nákup vybrané bundy prostřednictvím oficiálního Alpine Pro e-shopu. Nejen, že e-shop můžete navštívit kdykoli bez ohledu na otevírací dobu, také veškeré nákupy probíhají pěkně z pohodlí vašeho domova. Rozhodnete-li se pro registraci na portálu, obratem získáváte 5% slevu na váš nákup. Veškeré nabízené zboží pořídíte za totožnou cenu jako v kamenných prodejnách, o čemž svědčí i pravidelné akční nabídky, na které narazíte nejen v klasické Alpine Pro prodejně, ale také v oficiálním e-shopu. Vybrané zboží je vám navíc doručeno v nejkratším možném termínu.

Závěrečný ortel

Jak je tedy možno vydedukovat z výše uvedeného, nákup v kamenné prodejně i oficiálním e-shopu má svá specifika i výhody. V konečném důsledku je však pouze na vás, pro kterou variantu se rozhodnete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *