MS v hokeji 2015 se odehraje v České republice!

Hokej patří k nejsledovanějším sportům v naší republice, proto si většina fanoušků nenechá ujít zápasy na domácí půdě. Mistrovství světa v ledním hokeji 2015 se uskuteční v termínu od 1. května do 17. května 2015. Jedná se o 79. ročník.

Hlavní centra fandů hokeje najdete v Praze a Ostravě

Praha a Ostrava se stanou letošními centry pro fanoušky hokeje. Od začátku května se sem pohrnou zájemci z celého světa, především ze zemí zúčastněných týmů. Jednotlivé turnaje se budou odehrávat v O2 Areně v Praze a v ČEZ Aréně v Ostravě. MS v hokeji se letos pořádá v Praze již podesáté. Dosud není známo, kdo se objeví na soupisce hráčů, ale jisté je, že reprezentační trenér Vladimír Růžička chce do národního týmu povolat ty nejlepší hráče.

16 nejlepších hokejových týmů světa v naší republice

Do ČR se sjedou týmy šestnácti zemí světa. Česko si nejprve zahraje v rámci A skupiny s týmy Kanady, Švédska, Švýcarska, Lotyšska, Německa, Francie a Rakouska. B skupinu tvoří Finsko, Rusko, USA, Slovensko, Norsko, Bělorusko, Slovinsko a Dánsko. Po zápasech základní skupiny se utkají lepší týmy ve čtvrtfinále. Následovat bude semifinále a poté už velmi očekávané boje o medaile. Letošní medaile mají tvar puku a obsahují kombinací galvanizovaného kovu a českého křišťálu.

Nenechte si ujít aktuality z MS v hokeji 2015!

Máte zájem sledovat novinky z hokejového mistrovství. Zajímají vás sestavy jednotlivých týmů, tabulky, rozpisy, anebo chcete nechat vzkaz hokejistům? Informační portál k MS v hokeji 2015 vás od začátku až do konce MS bude informovat o aktuálním dění. Neuniknou vám časy jednotlivých zápasů skupin. Budete mít stále k dispozici rozpisy čtvrtfinálových a semifinálových zápasů. Pochopitelně nebudete ochuzeni ani o výsledky ze zápasů o třetí místo a finále, kde se rozhodne o letošním vítězném týmu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *