Kvalitní granule pro psy: provedeme vás procesem jejich výběru

Pes je od přírody masožravec. Jeho chrup, stejně jako zažívací trakt, je uzpůsoben ke konzumaci přirozených zdrojů potravy, mezi které patří zejména maso a kosti. Drtivá většina majitelů psů pochopitelně svým čtyřnohým mazlíčkům denně nevyvařuje ani je nevypouští „na lov“ ve snaze zajistit jim přirozený zdroj obživy. Spíše sází na nejrůznější druhy krmiv, mezi které patří také granule pro psy. Zde je ovšem nutno zmínit, že nejsou granule jako granule a jejich výběr bychom proto neměli v žádném případě podceňovat.

Na „marketovky“ se nevyplatí sázet

Při výběru krmiva pro psa nesázejte na nápadně levné granule marketového typu. Takové granule totiž psovi nijak zvláště nepomáhají ani mu v zásadě nechutnají. Máte-li doma navíc pejska s citlivým žaludkem, potažmo celým zažívacím traktem nebo psa, který vykazuje známky alergií, nekvalitní krmiva mu mohou výrazně uškodit. Aby váš psí miláček prožil dlouhý, kvalitní a naplněný život, vyplatí se číst složení jednotlivých etiket a sázet na krmiva té nejvyšší kvality.

Superprémiové krmivo obsahuje pouze ty nejkvalitnější suroviny

Zajímá vás, jak se liší superprémiové krmivo od toho klasického? Odpověď je jednoduchá. Zásadní rozdíl je zejména ve skladbě a kvalitě surovin, jež jsou jeho součástí. Při výrobě superprémiového krmiva jsou použita pouze velmi kvalitní a výběrové suroviny. Tomu pochopitelně odpovídá také jejich cena začínající na hranici 1000 Kč za zhruba 15 kilové balení. Chcete-li svému pejskovi dopřát něco skutečné výjimečného, vsaďte na granule pro psy Fitmin, které jsou určeny pejskům nejrůznějších plemen i velikostí. Superprémiové granule pro psy Fitmin obsahují vše, co pes potřebuje pro správný vývoj a dlouhý spokojený život. Bohatou nabídku krmiv, včetně těch superprémiových, naleznete v e-shopu znackova-krmiva.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *