Pomaturitní studium s výukou jazyků? LINGUA SANDY je ideálním řešením!

Máte za sebou úspěšné složení maturitní zkoušky a nyní přemýšlíte, co dál? Práci, která by odpovídala vašim schopnostem a dovednostem jste ve svém oboru či regionu nenašli, proto se poohlížíte po nějakém pomaturitním studiu? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, pak zbystřete! Známá jazyková škola LINGUA SANDY je nejen expertem na výuku cizích jazyků pro firmy i jednotlivce, pokročilé i začátečníky, ale také nabízí kvalitní pomaturitní studium s celou řadou výhod. Pojďme se společně podívat na ty nejzajímavější z nich.

Pomaturitní studium angličtiny a španělštiny

Jazyková škola LINGUA SANDY v současné době nabízí pomaturitní studium angličtiny a španělštiny zajištěné lektory, kteří procházejí přísným výběrovým řízením. Jelikož musí jejich vzdělání odpovídat kvalifikačním požadavkům Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠA, které je jazyková škola LINGUA SANDY součástí, můžete si být jistí, že výuka cizích jazyků je v tomto případě zajištěna na opravdu velmi vysoké úrovni.

Proč studovat na LINGUA SANDY?

Kromě výhod uvedených výše, patří mezi další přednosti výuky na jazykové škole LINGUA SANDY také samotná metodika, jenž je kombinací několika nejpoužívanějších metod. Tím je zajištěna perfektní příprava jednotlivých studentů i jejich plná spokojenost. Pomaturitní studium Praha lze na této jazykové škole realizovat již od 19 990,- Kč. Částka platí pro celý školní rok 2015/2016. Kromě angličtiny, popřípadě španělštiny, je možno navolit si další 2 doplňkové jazyky z opravdu pestré a velmi bohaté nabídky. A to ještě zdaleka není všechno! Díky pomaturitnímu studiu LINGUA SANDY budete perfektně připraveni na mezinárodně uznávané zkoušky a OSP Scio testy a navíc ještě získáte statut studenta a veškeré výhody s ním spojené!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *