Moderní betonové ploty jsou levné s nápaditým provedením

Stačí vyslovit „beton“ a každý si představí nevzhlednou plochu nebo hodně nezáživné oplocení. Doba však pokročila a betonové ploty mohou vypadat zajímavě a atraktivně. Navíc se jedná o praktický a levný druh oplocení.

Betonové ploty vám zajistí soukromí

Každý si chce ochránit dostatečné soukromí před okolním světem a hlavně před případnými nezvanými návštěvníky. Betonový plot je nenáročný na realizaci. Betonové dílce do sebe zapadají tak, že je obstarána neprůhlednost a zvuková izolace. Betonové ploty montáž se dají vybrat v různých výškách, konkrétně 1 m, 1,25 m, 1,5 m, 1,75 m, 2 m, 2,25 m, 2,5 m. Snadno a rychle si oplotíte rodinné domy, ale také rozlehlejší pozemky okolo komerčních a průmyslových objektů. Montáž od profesionální firmy vám navíc nesebere ani trochu času, protože bude o vše postaráno.

Montáž a provedení betonových plotů

Prodej a montování betonových plotů je na klíč. Oplocení nepotřebuje obstarání základů, tudíž nemusíte zajišťovat výkopové práce a kubíky betonu. Betonují se jenom sloupky, kam se poté do srážek nasunou vybrané betonové desky. Kromě výběru různých výšek se nabízí různé barvové a vzorové varianty. Standardní barvou je šedá přírodní barva. Skladem je také barva pískovcová. Betonové ploty mají nízkou cenu a nemusíte se starat o jejich údržbu. Lze si zvolit jednostranné nebo oboustranné ploty.

Hezký a jednoduchý plot

Pravidelné díly se na netypické tvary pozemků příliš nehodí. Ploty z betonu se však dají upravovat na přesnou délku v místě realizace zřezáním, a to bez dodatečných nákladů. Vrchní ukončení plotu může mít rozdílný vzhled, stačí si vybrat. Zkuste horní betonovou desku jako mřížku, podmřížku, rádius nebo rovnou desku. Na ploty se využívají certifikované betony o stálém složení s odolností vůči mrazu a povětrnostním podmínkám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *