Konečně práce, která vás bude bavit, aneb pracujte u TOP zaměstnavatelů

Situace na trhu práce je poměrně neslavná a značně proměnlivá. Nezaměstnanost v České republice tradičně stoupá během podzimních měsíců a v období, kdy začnou střední a vysoké školy chrlit čerstvé absolventy. Nemít stálé zaměstnání člověku na náladě nepřidá. Naštěstí existují zaměstnavatelé a agentury, které se na snižování nezaměstnanosti v České republice značnou měrou podílejí. Pojďme se podívat, kam zamířit, chcete-li pracovat u TOP zaměstnavatelů, kteří vám mohou nabídnout nejen práci snů, ale také nadstandardní finanční ohodnocení.

Práce u O2 – šance pro čerstvé absolventy

Gigant O2 a přední poskytovatel kompletního spektra ICT služeb v současné době provozuje téměř osm miliónů mobilních a pevných linek. Ne nadarmo byl tedy v roce 2014 vyhlášen TOP zaměstnavatelem roku. Pracovní nabídky O2 zaujmou zejména čerstvé absolventy, studenty, rodiče na rodičovské dovolené nebo další skupiny osob, jež můžeme v našich podmínkách směle přirovnat ke znevýhodněným uchazečům o zaměstnání. O2 svým zaměstnancům nabízí příjemné pracovní prostředí s takřka rodinnou atmosférou, průběžný rozvoj a nadstandardní platové podmínky.

ŠKODA Auto – ryze český automobilový gigant

ŠKODA Auto, se sídlem v Mladé Boleslavi, patří mezi největší české výrobce automobilů, exportéry a zaměstnavatele. Každoročně do svých řad přijde nové zaměstnance, kteří se mohou dočkat unikátních zaměstnaneckých benefitů, perfektně propracovaného vzdělávacího systému a nadčasového profesního rozvoje. Pracujte pro ŠKODU Auto a podílejte se na ovlivňování tuzemské ekonomiky nemalou měrou.

Arcelor Mittal – aneb práce v největším hutním komplexu České republiky

Arcelor Mittal je společností s bohatou historií a zároveň také největším producentem oceli na světě. V současné době zaměstnává na 315 000 zaměstnanců a vlastní na 60 závodů. Kromě tuzemského odbytiště dodává společnost své výrobky do více, než 40 zemí světa. Průměrné mzdy zaměstnanců se zde pohybují kolem 30 000 Kč, což v národním hospodářství představuje vysoce nadprůměrnou mzdu. Máte-li odpovídající vzdělání, snahu a chuť učit se novým věcem, je práce ve společnosti Arcelor Mittal ideální volbou právě pro vás.

Kde hledat pracovní nabídky TOP zaměstnavatelů?

Největší a nejpřehlednější množství nabídek práce těchto a celé škály dalších TOP zaměstnavatelů naleznete na oficiálních stránkách společnosti ManpowerGroup™, která je světovým lídrem v poskytování inovativních služeb a řešení na míru v oblasti péče o uchazeče i samotné zaměstnance. Na oficiálních stránkách této společnosti naleznete nespočet pracovních nabídek z různých profesí, novinky ze světa personalistiky i sebevzdělání a konkurenceschopnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *