Náš život

Jak na snadnější hledání práce?

Jak na snadnější hledání práce?
Unsplash / Pixabay

Nabídka práce není zrovna ideální, protože mnoho lidí marně touží po vysněné pracovní pozici. Také jsem se dostala do stavu, kdy musím hledat práci, proto se mi hodily nabídky a poptávky vyskytující se na novém pracovním portálu Jen Práce.

Podání inzerátu se provedlo zcela bez poplatků, vlastně je zde veškerá inzerce zdarma – toho mohou využít i zadavatelé práce, hledající rychle a snadno zaměstnance nebo brigádníky.

Práce a brigády po celé ČR

Zajímá mě především administrativní práce. Ihned jsem měla k dipozici nějaké inzeráty, na které jsem odpověděla.Práce se dá vybrat podle typu smluvního vztahu, vzdělání, druhu úvazku i na základě vaší představě o platu. Pracovní portál má nabídky práce rozděleny na práce a na brigády. Pro někoho bude aktuální si hledat brigády na léto, jiný se zaměří na práce z domu nebo na brigády pro studenty.

Objevila jsem několik zajímavých míst a ihned jsme odpověděla na inzeráty. Vím, že o jednotlivé pracovní pozice je velký zájem, takže jsem rovnou uvítala i možnost mít nové nabídky mezi prvními díky přihlášení k odběru novinek.

Tip na článek:  Prověřte si nájemníka, zdali může platit!

Inzerát se vkládá velice jednoduše. Stačí si vše vyzkoušet! Zadává se konkrétní lokalita nebo všechny lokality, záleží na vás, co upřednostníte. Mne zajímá práce Praha a pokud nikde neuspěji, jsem ochotna jet za prací i do zahraničí.

Je libo práci v zahraničí?

Kdo by se nechtěl dostat do práce v zahraničí? Čeká na vás sice neznámé prostředí, ale také, ve většině případů, mnohem více peněz ve srovnání se stejnou prací u nás. Existuje nabídka práce nevyžadující takřka žádné jazykové znalosti, ale naopak se hledají lidé s pokročilými znalostmi aspoň jednoho ze světových jazyků.

Naleznete možnosti brigády nebo stálého pracovního poměru na řemeslné i administrativní práce. Atraktivní je pracovat na výletních lodích, v hotelích v horských nebo přímořských střediscích.

One thought on “Jak na snadnější hledání práce?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..