Jak na snadnější hledání práce?

Jak na snadnější hledání práce?
Unsplash / Pixabay

Nabídka práce není zrovna ideální, protože mnoho lidí marně touží po vysněné pracovní pozici. Také jsem se dostala do stavu, kdy musím hledat práci, proto se mi hodily nabídky a poptávky vyskytující se na novém pracovním portálu Jen Práce.

Podání inzerátu se provedlo zcela bez poplatků, vlastně je zde veškerá inzerce zdarma – toho mohou využít i zadavatelé práce, hledající rychle a snadno zaměstnance nebo brigádníky.

Práce a brigády po celé ČR

Zajímá mě především administrativní práce. Ihned jsem měla k dipozici nějaké inzeráty, na které jsem odpověděla.Práce se dá vybrat podle typu smluvního vztahu, vzdělání, druhu úvazku i na základě vaší představě o platu. Pracovní portál má nabídky práce rozděleny na práce a na brigády. Pro někoho bude aktuální si hledat brigády na léto, jiný se zaměří na práce z domu nebo na brigády pro studenty.

Objevila jsem několik zajímavých míst a ihned jsme odpověděla na inzeráty. Vím, že o jednotlivé pracovní pozice je velký zájem, takže jsem rovnou uvítala i možnost mít nové nabídky mezi prvními díky přihlášení k odběru novinek.

Inzerát se vkládá velice jednoduše. Stačí si vše vyzkoušet! Zadává se konkrétní lokalita nebo všechny lokality, záleží na vás, co upřednostníte. Mne zajímá práce Praha a pokud nikde neuspěji, jsem ochotna jet za prací i do zahraničí.

Je libo práci v zahraničí?

Kdo by se nechtěl dostat do práce v zahraničí? Čeká na vás sice neznámé prostředí, ale také, ve většině případů, mnohem více peněz ve srovnání se stejnou prací u nás. Existuje nabídka práce nevyžadující takřka žádné jazykové znalosti, ale naopak se hledají lidé s pokročilými znalostmi aspoň jednoho ze světových jazyků.

Naleznete možnosti brigády nebo stálého pracovního poměru na řemeslné i administrativní práce. Atraktivní je pracovat na výletních lodích, v hotelích v horských nebo přímořských střediscích.

Jeden myslel na “Jak na snadnější hledání práce?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *