Objednejte si pravidelnou údržbu a servis kávovaru Philips a DeLonghi

Nepřipravuje váš kávovar už tak dobrou kávu jako dříve? Objednejte mu pozáruční servis. Specializujeme se také na modely Jura, Krups, Miele a další.

Investujte do pravidelných servisů

Možná jste si všimli, že chuť kávy už není, co bývala, a aroma také není úplně bez chyby. Skutečně je na čase zajistit kávovaru profesionální čištění a seřízení. Pokud se jedná o pozáruční model, zavolejte k nám na pobočku pro kompletní údržbu a pozáruční servis. U novějších typů kávovarů doporučujeme provádět servisy každé 1 – 2 roky, u starších modelů pak každoročně. Kávovar se vám odvděčí dlouhou životností a chutí kávy jako z kavárny.

Kdy je čas začít přemýšlet o servisu kávovaru?

Kávovar vám oblíbenou kávu připravuje i několikrát denně. Ale pokud není pravidelně servisován, zanedlouho se dostaví nepříjemná pachuť kávy a mdlá vůně. To jsou první signály, že je kávovar zanesený.

Zavolejte k nám na pozáruční servis, popřípadě opravu svého kávovaru. Specializujeme se na servis kávovarů i opravy kávovarů známých značek. Jak to probíhá? V požadovaném čase váš kávovar v Plzni a okolí zdarma vyzvedneme, ze vzdálenějších oblastí jej stačí poslat kurýrem. Nejdříve kávovar zdarma napojíme na diagnostiku a případné závady vám obratem i s cenovou nabídkou zatelefonujeme. Bude jen na vás, zda si kávovar necháte servisovat, nebo zda jej vrátíme zpět v původním stavu. Opravy zpravidla vyřizujeme do tří dnů.

Co obsahuje servis kávovarů?

Pravidelný servis obsahuje dezinfekci a čištění veškerých komponent, odvápnění, výměnu těsnění, seřízení mlecího mechanismu, kontrolu tlaku a těsnost vodní soustavy.

Vybíráte nový kávovar? Objednejte si model za zvýhodněnou cenu

Nevyplatí se investice do opravy vašeho stávajícího kávovaru? Podívejte se na naši nabídku repasovaných a zánovních kávovarů s minimálně roční zárukou za výhodné ceny. Váš vybraný kávovar si můžete přijet vyzkoušet přímo do naší prodejny ve Zbůchu u Plzně, kde vás naši zaměstnanci naučí s jeho obsluhou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *