Zahradnické služby netradičně: Přímo od profesionála!

Zahrada je místem, které by mělo člověku přinášet nejen radost a klid na duši i těle, ale také obživu. Protože se ovšem jedná o živý ekosystém, během roku potřebuje naši pomoc. Že vás nebaví neustálé rytí, okopávání, sekání, přesazování a hrabání? Přesto chcete mít zahradu “jako ze žurnálu“? Budete se divit, ale řešení existuje! Máte-li zahrádku v Brně nebo jeho okolí, je pro vás doslova jako stvořená profesionální údržba zahrad Brno, kterou má na svědomí zkušený zahradník, který jak sám říká: „Se zahradníkem nestal, ale narodil.“

Od semínka k zahradnictví

Ať už potřebujete přetvořit stávající zahradu k obrazu svému, požadujete její revitalizaci nebo jiný zahradnický úkon, neexistuje prakticky nic, co by nezvládly šikovné zahradnické ruce, nadšení a láska k okolní přírodě a všemu, co roste a kvete. Zkušený zahradník – pan Jiří Nováček sice nemá žádné zahradnické vzdělání, přesto se ovšem může pochlubit jak tuzemskou, tak zahraniční praxí a zkušenostmi jak s pokojovými tak venkovními rostlinami. Kariéra zahradníka se v případě Jiřího rodila mezi stromy a semínky. Jeho první pěstitelské pokusy dnes mají několik metrů do výšky i do šířky. Po pokojovkách přišly na řadu květiny okrasné a také užitkové. Dnes již provádí zahradnické služby všeho druhu.

Zahradnické služby nejvyšší jakosti

Kromě běžné péče o zahradu, jež zahrnuje údržbu stávajících rostlin a výsadbu rostlin nových či terénní úpravy, se v portfoliu Jiřího Nováčka nachází také stavba nejrůznějších zahradních prvků, suchých zídek, projektování a realizace užitkových a okrasných zahrad, v nichž sehrává zásadní roli permakultura. Pokud se zahradou nepotřebujete pomoci fyzicky, můžete využít profesionálního poradenství, jež je součástí nabízených služeb. Také svou zahradu můžete společnými silami proměnit v dokonalou oázu klidu a relaxace. Stačí jen vědět, jak na to!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *