Únikové hry jako perfektní forma teambuildingu

Ve světě, ale především u nás se rozjel fenomén s názvem „únikové hry“. Na celou hodinu vás zavřou do nepříliš útulné a přívětivé místnosti, která nápadně připomíná psychiatrickou léčebnu, vojenský bunkr, detektivní kancelář či věznici. Po místnosti je rozeset nespočet předmětů, kterým byste za normálních okolností s největší pravděpodobností nevěnovali ani kousek pozornosti. V tuto chvíli jde ovšem o předměty, které vás jako jediné mohou z místnosti dostat. Jak s nimi naložíte? Jakým způsobem vyřešíte nelehké rébusy a hlavolamy? Máte pouze několik desítek minut! Escape Game Praha se těší značné oblibě. Ovšem nejen v našem hlavním městě tento fenomén rozjeli ve velkém stylu. Pojďme se na únikové hry podívat podrobněji a zjistit, jak si vlastně takovou hru vyzkoušet na vlastní kůži.

Je libo léčebna? Nebo snad krematorium?

Veškeré exit game jsou situovány do nejrůznějších scénářů a tematických prostor. Ať už si zvolíte útěk z psychiatrické léčebny, krematoria nebo vojenského bunkru, svého rozhodnutí stoprocentně nebudete litovat. Nutno podotknout, že odtikávající ručička hodin může v některých účastnících vyvolat nelibé pocity, ba i záchvaty paniky. Ale nebojte, nejste v tom sami! Protože jsou jednotlivé místnosti únikových her prošpikovány kamerami, pokud si nebudete vědět rady nebo vám zkrátka bude docházet čas, stačí požádat o pomoc a štáb vám dá ihned jasné znamení i spolehlivý návod k úniku. Taková úniková hra Praha každopádně prověří vaši schopnost odolávat stresu i schopnost týmové koordinace.

Veškeré exit games na jednom místě

Zřejmě největší oblibě se těší exit room Praha. Ani ostatní města České republiky nezahálejí a vytvářejí nové koncepty, hlavolamy i scénáře. Abyste se v jednotlivých hrách bezpečně zorientovali, navštivte portál exitgames.cz, jež sdružuje všechny exit game z celé České republiky. Stačí si otevřít interaktivní mapu, vybrat konkrétní město a pak již samotnou hru, o níž máte zájem. Velkou předností portálu je též možnost objednat hru přímo zde. Nemusíte tak nikam volat a shánět majitele po všech čertech, vše zařídíte pohodlně na jednom místě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *