Chcete přestat kouřit? Pomoci vám dokáže elektronická cigareta HQD

Kouření tabáku se již dlouho řadí mezi závislosti, které negativně ovlivňují naše zdraví. Právě proto se čím dál tím více kuřáků snaží s tímto zlozvykem přestat. Takový krok však není jednoduchý a jen málokomu se podaří přestat hned na poprvé. Většina kuřáků tedy přechází na méně škodlivé alternativy, mezi něž se řadí i elektronické cigarety.

Méně škodlivá alternativa ke klasickým cigaretám

Velká část obyvatelstva se potýká se závislostí na klasických cigaretách. Ty však obsahují celou řadu nebezpečných látek, jež mají negativní vliv na naše zdraví. Úplné skoncování s tímto zlozvykem je však téměř nemožné – studie totiž poukazují na fakt, že většina kuřáků dokáže přestat až na šestý pokus. Právě proto je i ze strany adiktologů doporučováno přejít na méně škodlivé alternativy a až poté postupně přestávat.

Velmi oblíbená je například jednorázová elektronická cigareta HQD, jež je navržena tak, aby napodobovala pocit kouření tradiční cigarety, aniž byste užívali nebezpečné chemikálie a látky.  HQD je vybavena moderní technologií, která umožňuje vaporizaci speciálních e-liquidů. Kuřáci tedy inhalují pouze páru, jež obsahuje nikotin a příjemné aroma.

Jednoduché použití a široký výběr příchutí

Jednou z výhod elektronické cigarety HQD je její jednoduché použití. Stačí jen popotáhnout a můžete e-cigaretu začít používat. Příjemně vás potěší i design zařízení, který na první pohled nepřipomíná cigaretu – zařízení jsou tak mnohem lépe přijímána ve společnosti. Navržená je navíc tak, abyste ji mohli jednoduše přenášet v kapse či kabelce a nezabrala vám přitom moc místa.

Elektrickou cigaretu si tedy můžete vzít doslova kamkoliv. HQD navíc nabízí širokou škálu příchutí e-liquidů, včetně klasických tabákových, ovocných, mentolových a mnoha dalších, takže si každý může vybrat podle svého vkusu – celou nabídku příchutí si můžete pročíst na HQD.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *