Zdravotní polohovací postele (nejen) pro seniory

Mít v rodině člena, který vyžaduje pravidelnou péči? Nemůže se spolehnout na vlastní pohybový aparát, a proto je po většinu dne upoután na vozík či lůžko? Pokud ano, pak nám dáte jistě za pravdu, že život v blízkosti takového člověka je mnohdy velmi složitý a komplikovaný. Pokud nepřistoupíte ke krajnímu řešení v podobě léčebny dlouhodobě nemocných nebo ústavu, můžete ulehčit jak sobě, tak nemocnému prostřednictvím odpovídajícího bytového vybavení, mezi něž patří například polohovací postele, zajišťující perfektní komfort, ale i pohodlí během celého dne a noci.

Klasické nízké lůžko vs. zdravotní polohovací postel

Pokud bychom mezi sebou porovnali klasické nízké lůžko, jež má doma většina z nás, pak jistě dojdeme k názoru, že manipulace s osobou, která je na lůžko upoutána, nebude zrovna nejsnadnější. Ať už chcete člověka otočit na druhý bok, dát mu pod hlavu pár polštářů nebo jej posadit aby si mohl alespoň na chvíli číst či povídat s okolím, jde o fyzicky náročnou činnost, již bez potřebných zkušeností zkrátka nezvládnete. Pokud by ovšem součástí pokoje byla zdravotní polohovací postel, manipulace s člověkem je značně jednodušší. Polohovací postele jsou elektricky ovládané, proto stačí pouze stisknout tlačítko a postel se dostane do žádoucí polohy.

Bohatý sortiment zdravotních postelí

Pokud vás takováto zdravotní postel zaujala, můžete nahlédnout do široké nabídky společnosti KROS Medical. Ta nabízí zdravotní postele pro všechny, kteří se potřebují kvalitně vyspat, ale v její nabídce se objevuje i nejedna polohovací postel pro seniorykvalitním korpusem a matrací pro maximální pohodlí. Veškeré postele vám společnost bezplatně doveze a smontuje v den a hodinu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Protože víme, že pořízení zdravotní polohovací postele nepatří mezi nejlevnější, můžete využít také možnosti odkoupit použité zdravotní postele. Pro tuto možnost neváhejte kontaktovat společnost KROS Medical.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *