Vlastní kryt na mobil? A proč ne!

Podle aktuálních informací je na světě zhruba 1,32 miliardy pevných linek a přes 5,6 miliardy mobilních telefonů. Jen málokdo dnes nevlastní mobilní telefon a výjimkou není, ani pokud u sebe člověk má mobilů hned několik. Jeden pro osobní potřebu, druhý třeba pro firemní účely. A protože se chceme od ostatních alespoň maličko odlišit, drtivá většina z nás si pořizuje jiný, než originální kryt. I samotných krytů pochopitelně existuje nepřeberné množství. Co takhle si ale vyrobit kryt na mobil s vlastní fotkou? I tuhle možnost díky moderním technologiím již nyní máte! Jak a to? Odpověď naleznete na následujících řádcích.

Jak to funguje?

Na stránkách mycase.cz naleznete jednoduchý a přehledný nástroj, s jehož pomocí si můžete vytvořit kryt na iPhone, kryt na Samsung nebo kryt na nespočet dalších mobilních telefonů doslova během několika mála minut. Jako první si vyberete typ telefonního telefonu, pro který chcete kryt vytvořit, poté se seznámíte s jednoduchou kalkulací a pokud vám bude vyhovovat, můžete se pustit do kreativní práce. Pracovat můžete s několika druhy pozadí, vlastním textem, ale i obrázkem, který nahrajete dle svého uvážení. Posledním krokem je potom finální zhodnocení, případě doladění posledních detailů a odeslání objednávky.

Zajímavé akce a slevy

Na portálu mycase.cz můžete vytvářet vlastní kryt na mobil za zvýhodněnou cenu. Stačí využít některé z právě probíhajících nebo plánovaných akcí a ušetřit můžete zajímavé částky. Abyste nepropásli žádnou akci a slevu, můžete se na portálu jednoduše zaregistrovat a nechávat si posílat novinky, ale i informace o aktuálních slevách a akcích na mail. A pozor! Pokud se o již vytvořený kryt na mobil s vlastní fotkou podělíte na sociálních sítích se svými známými a přáteli, můžete získat zajímavou slevu! Tak na co ještě čekáte? Vytvořte si originální kryt, který vám bude okolí nepokrytě závidět!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *