S párty stanem uspořádáte festival či firemní párty

Vlastníte firmu, kterou byste chtěli rozšířit, ale chybí vám prostory, kde byste mohli svoji činnost realizovat? Potřebujete prostory pro skladování či výrobu? Máte v plánu uspořádat firemní akci, festival či sportovní akci, ale nemáte halu, v níž byste mohli plánovanou akci uspořádat? V takovém případě vám skvěle poslouží mobilní haly od společnosti ARGOservis.

Firma ARGOservis působí na trhu od roku 1997 a zabývá se montážemi mobilních veletržních hal a párty stanů. Společnost vám zajistí pronájem mobilních hal, která vám poslouží svým širokým využitím. V roce 2000 společnost svoji činnost rozšířila o pronájem a montáž vlastních párty stanů, s nimiž můžete uspořádat různé zábavní a sportovní akce.

Široké využití mobilních hal

Mobilní sklady a haly poskytují široké množství využití. Pokud máte v plánu pořádání slavností, festivalu či jiné zábavní akce, pak vám taková mobilní hala poslouží a splní veškeré vaše požadavky.

Mobilní skladovací haly můžete využít jak sezónně, tak i celoročně. Využít je můžete jak v oblasti obchodu, průmyslu, tak i v oblasti služeb. Montované haly a skladovací stany poslouží jako výrobní či skladovací haly. Párty stany vám pak poslouží v případě pořádání různých společenských, zábavních či sportovních akcí, jako jsou festivaly, slavnosti, firemní akce či sportovní turnaje, atd.

Výhody mobilních hal a párty stanů

Mobilní skladovací haly vynikají mnohými výhodami. Jednou z prvních výhod mobilních hal je jejich snadná a časově nenáročná montáž. Využijete-li navíc služby společnosti ARGOservis, nemusíte se o montáž vůbec starat. Mobilní haly stejně tak jako párty stany vám navíc budou poskytnuty v kompletní dodávce s rozsáhlým vybavením a dopravou či montáží. Zvláštní důraz je kladen na kvalitu pronajímaných stanů a hal, takže se nemusíte bát, že by vám bylo dodáno poškozené zboží. Každý skladovací stan i mobilní hala tak vynikají flexibilitou a mobilitou.

0 komentářů: „S párty stanem uspořádáte festival či firemní párty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *