APPLE MacBook Air 11″ i5 1.6GHz/4G/128/OS X/CZ

Ráno vstanete, uvaříte si kávu a otevřete notebook, který pak po celém dni práce zavíráte až večer? Potřebujete však při své práci cestovat a ne vždy máte po ruce zásuvku? Vadí vám, že váš starý notebook bez napájení nevydrží ani dvě hodiny, natož celý den? Pak se nechte oslnit novým notebookem APPLE MacBook Air 11, který vydrží po celý den.

Silný výkon, praktický tvar (malý a lehký) a nadprůměrná životnost baterie – přesně takový je notebook APPLE MacBook Air 11. Pokud potřebujete obměnit svůj zastaralý notebook za nový, pokud hledáte nový kousek do své sbírky nebo přemýšlíte nad pořízením notebooku do firmy či pro děti, pak je nový APPLE MacBook Air 11 tím pravým ořechovým pro vás. Vlastnosti jako praktičnost, funkčnost a kvalita přesně vystihují jeho podstatu. Nejenže je malý, tenký a lehký, ale pod tímto křehkým obalem se navíc skrývá silný výkon a neuvěřitelná výdrž.

Zapomeňte na zásuvku a objevte notebook, který vydrží
Jedenáctipalcový notebook APPLE MacBook Air vydrží na jedno nabití až 9 hodin, třináctipalcový model pak neuvěřitelných 12 hodin. V případě, že na svém notebooku nemáte v plánu pracovat, ale relaxovat, pak se s modelem APPLE MacBook Air 11 můžete připravit na deset hodin neutuchajícího odpočinku a zábavy s filmy přehrávanými z iTunes. Musíte-li svoji práci či zábavu čas od času nečekaně přerušit a odejít od notebooku, pak se nemusíte bát, že byste o všechny rozpracované dokumenty či rozkoukané filmy přišly. Díky třicetidenní výdrži v pohotovosti APPLE MacBook Air 11 vše uchová a vy tak i po několikatýdenní dovolené či pracovní cestě můžete pokračovat tam, kde jste skončili.

Pod křehkým obalem se ukrývají nečekané schopnosti
Jedenáctipalcové macbooky APPLE MacBook Air jsou velmi tenké, avšak bytelné a navíc disponují nepatrnou váhou (1,08 kg). Jsou tedy velmi praktické (30 cm šířka, 19,2 cm hloubka) pro cestování či pro práci na různých místech (v práci, doma, v kavárně i ve vlaku). Pod touto křehkou schránkou se však skrývají nové procesory Intel Core i5 a i7 páté generace s grafikou Intel HD Graphics 6000, které hravě zvládnou jakýkoli úkol. Samozřejmě nesmí chybět podpora Wifi či rychlé flashové úložiště, díky němuž notebook reaguje velmi svižně.

Technické specifikace
Těšit se můžete na 11,6 palcovou širokoúhlou lesklou obrazovku s LED podsvícením, 128GB flashové úložiště a 1,6GHz dvoujátrový Intel Core i5 se 3 MB sídelné mezipaměti. Navíc máte možnost objednat si i 2,2GHZ dvoujádrový Interl Core i7 s 4MB sdílené mezipaměti. Základní nabídka MackBook vám poskytne 4GB paměti na desce. Pokud však zatoužíte po větším objemu, pak si můžete objednat paměť o dvojnásobném objemu 8 GB.

Více informací o APPLE MacBook Air 11 vám nabízí například video recenze na youtube.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *