Parkování na letišti: Pro komfort při cestování

Parkovacích míst je v blízkosti letiště celá řada, pokud však hledáte tu nejlepší možnost, využijte parkování přímo na letišti. Zaparkujete v přilehlých garážích a můžete vyrazit rovnou do odletové haly. O vaše auto přitom bude postaráno.

Pohodlné parkování

Nemusíte složitě řešit dopravu na letiště. Stačí dorazit autem a zaparkovat pouhý kousek od odletové haly. Snadné parkování na letišti vám ušetří zdlouhavou cestu se zavazadly z parkoviště. Jakmile zaparkujete, stačí klíče od vozu vložit do připraveného boxu, který najdete v prvním patře garáží. Pak už si s autem nemusíte dělat starosti. Profesionální řidič si vyzvedne klíče a vaše vozidlo přeparkuje na externí parkoviště. To je skvěle zabezpečené, o auto se během své nepřítomnosti nemusíte bát.

Bezpečné parkoviště

Externí parkoviště je špičkově zabezpečeno. Parkovací plocha je hlídána pomocí 15 HD kamer. Navíc je zde plot s ostnatým drátem, který je zajištěn infračerveným bezpečnostním systémem proti narušení. Po celý den je přítomna také fyzická ostraha, která celý prostor neustále kontroluje. Vaše auto bude v bezpečí, navíc o něj může být skvěle postaráno. Mezi další služby totiž patří volitelné ruční čištění a umytí vozidla.

 

Návrat ze zahraničí

Jakmile se vrátíte ze své cesty, auto vás bude čekat tam, kde jste ho před odletem nechali. Řidič totiž auto přeparkuje z externího parkoviště zpět na letiště. Stačí jen vyzvednout si klíče od vozu v boxu, kde najdete i kartičku s označením místa, kde auto stojí. Můžete tak pohodlně vyrazit rovnou do auta, při výjezdu stačí použít kartičku, kterou jste dostali. Bez zbytečného protahování se můžete vydat na cestu domů.

Parkování přímo na letišti je velmi praktické a nabízí komfort. Neváhejte využít praktických služeb, které jsou nabízeny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *