Finep udává trendy city developmentu. Nové projekty v Praze nabízí dokonalé bydlení

Jak se žije v Praze? Prémiové lokality, na kterých rostou nové developerské projekty, nabízí nadstandardní životní úroveň. Pokud si pohráváte s myšlenkou na přestěhování, rozhodně zvažte nové bydlení v Praze v některém ze známých projektů od předního českého developera Finep. V následujících řádcích vám prozradíme obecné výhody bydlení v moderních bytech a domech, ale také tipy na konkrétní dokončené projekty.

Proč je bydlení v Praze tak atraktivní?

Důvodů, které hovoří pro život v hlavním městě, je nespočet a každý si najde ten svůj. Pro někoho Praha představuje perfektní příležitost k dobře placenému zaměstnání, pro jiného zase nekonečný zdroj kultury a zábavy. V každém případě jde o metropoli, které se svou atmosférou rovná jen málokteré evropské velkoměsto. Kontrasty rušných čtvrtí a klidných míst plných zeleně či starobylé a moderní architektury vytváří vskutku unikátní prostředí.
01

S Finep se bydlí ještě lépe

Ale proč by vás měl zajímat prodej bytů Praha od společnosti Finep? Společnost, která se na českém trhu pohybuje již od roku 1995, realizovala spoustu veleúspěšných sídel a sklidila nejedno prestižní ocenění. Během své existence prodala tisíců bytů v pečlivě vybraných lokalitách.

V aktuální nabídce najdete tyto developerské projekty v Praze:

  • Britská čtvrť v lokalitě Praha 5 – Stodůlky
  • Malý háj na rozhraní Štěrbohol a Dolních Měcholup
  • Projekty Nová harfa a Harfa park ve velkém rozvojovém území Nové Vysočany na Praze 9
  • Prosek Park v žádané lokalitě v Praze 9
  • Kaskády Barrandov na okraji Barrandova

02Společnost Finep jako jeden z mála developerů poskytuje komplexní realitní a finanční služby. Za profesionalitu si v roce 2010 vysloužila titul Developer roku. Udává trendy českého i slovenského city developmentu a zakládá si na špičkové kvalitě všech projektů. Potřebujete snad další důvody, proč se poohlédnout po novém bydlení v Praze v některém z developerských projektů od Finep? Prohlédnout si je můžete na www.finep.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *