Termoboxy a jejich využití v logistice – zvyšte jednoduše kvalitu přepravy svého zboží

Přeprava zboží a její plánování může být někdy poměrně náročná, a to zejména u výrobků, které jsou náchylné na změnu teploty. Naštěstí již existují efektivní způsoby přepravy, díky kterým můžete dostát potřebné kvality i během převozu zboží na delší vzdálenosti. Jedním z často využívaných řešení jsou i termoboxy, které dokážou udržet stálou teplotu zboží po dobu několika hodin.

Snižte riziko znehodnocení zboží na minimum

Převoz zboží je překvapivě jedním z nejriskantnějších částí procesu celého prodeje. Během jeho dopravy z bodu A do bodu B může někdy skončit i nevratným znehodnocením a tím pádem i ztrátě. Té se však můžete vyhnout pořízením kvalitních obalových a přepravních materiálů, které dokážou zboží udržet ve stejném stavu i po dobu několika hodin či dokonce dní.

Největší nebezpečí pro většinu zboží představuje změna teploty, která ho dokáže zcela zničit. Ideálním řešením jsou termoboxy, do kterých je možné umístit širokou škálu zboží od pekařských výrobků, potravin až po hotová jídla. Právě proto na ně nedají dopustit zejména cateringové společnosti či restaurace.

Při výběru dbejte na kvalitu materiálů

Při výběru jakýchkoli obalových a přepravních produktů byste měli dbát zejména na kvalitu materiálů, které vám zajistí bezpečnou přepravu zboží a potravin. Právě u termoboxů je nutné vybírat mezi materiály, které jsou nezávadné. Kromě toho se vyplatí zaměřit se i na odolnost daného materiálu, který zajistí dlouhou životnost termoboxu.

V oblasti přepravních a obalových materiálů již od roku 2016 působí česká firma PK group, která má ve své nabídce krom jiných produktů i zmíněné termoboxy. Ty jsou vyrobené z trvanlivé expandové polypropylenové pěny, která je certifikována i jako zcela nezávadná pro manipulaci s potravinami. Přikoupit můžete i kvalitní vozíky, se kterými bude manipulace s přepravkami a termoboxy mnohem jednodušší.

Zdroj obrazové přílohy: web zadavatele

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *