I firemní dárek může mít šmrnc, stačí ho správně vybrat

Přemýšlíte nad tím, jak zaujmout obchodní partnery a získat si tak jejich sympatie? Nejrůznější reklamní předměty už dávno nejsou IN. Naopak. Je nutné vsadit na něco, co dokáže opravdu zaujmout. A to především svým poselstvím a nikoli třeba originálním vzhledem, který se chtě-nechtě časem omrzí.

Poznejte svého obchodního partnera

Především věnujte pozornost věcem, které mají lidé ve vašem okolí rádi. Každý z nás má nějaký zvyk nebo slabost, kterých lze při výběru dárku využít. Zaměřte se na to, co si obdarovaný rád dopřeje a dejte mu to. Pokud například věří na sílu hvězd, věnujte mu šikovně vyvedené znamení zvěrokruhu nebo jiný astrologický dárek.

Vsaďte na vhodný styl

Takto je vhodné vybírat především dárky pro muže (u žen bývá volba variabilnější). Než  pořídíte jakoukoli firemní pozornost, promyslete si, jaký styl je vašemu oboru nejbližší. Cení se u vás spíše minimalismus nebo naopak bohatě zdobené věci a kreativita? A co zamýšlený příjemce dárku? V čem si libuje a jaký má vkus? Pokud se na tyto aspekty důkladně zaměříte, budete mít větší šanci se při výběru dárku trefit do černého.

Zaměřte se na personifikaci

Všichni obchodní partneři mají svá jména a pokud je použijete i při výběru dárku, bude okamžitě jasné, že nejde o žádný univerzální počin, ale o skutečně osobní záležitost. A pokud navíc vsadíte na dárky s užitnou hodnotu, jako jsou například zlaté mince nebo medaile, určitě neuděláte chybu. V e-shopu zlate-mince.cz najdete mnoho pozoruhodných realizací, které se zaměřují na nejčastější životní úspěchy a rodinné události.

Můžete tak společně oslavit třeba životní jubileum, výročí svatby, oslavení nového titulu vzdělance apod. K mání jsou však samozřejmě i zlaté slitky, které tak mohou obdarovanému připomenout krásné životní chvíle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *