Zařizujete bar? Pár praktických rad a tipů, jak na to!

Splnili jste si svůj velký sen o vlastním baru? Rozhodli jste se, že rozčeříte vody gastro sféry? Vidíte ho v živých barvách a nemůžete se dočkat grand openingu? Pokud jste v prvotních fázích zařizování baru, jistě se vám budou hodit následující rady a tipy. Dost bylo řečí, pojďme na to!

Dvakrát měřte, jednou řešte!

Vyřešit zařízení baru není tak jednoduché, jak se může zdát. V prvopočátku je důležitý pořádný plán a rozvržení interiéru. Pokud s tímto nemáte zkušenosti a chcete, aby se u vás hosté cítili opravdu komfortně, nebo jste jednoduše limitování prostorem, je dobré, pokud si na pomoc přizvete bytového architekta či designéra. Vše důkladně přeměřte, rozvrhněte a až poté zamiřte na nákupy.

Na nábytku nešetřete

Takový nábytek do baru by měl být nejen stylový, ale především funkční a kvalitní. Je zcela jasné, že nepůjde o zanedbatelnou investici, na druhou stranu si však uvědomte, že čím více investujete do kvality, tím déle vám barový nábytek vydrží. Šetřit na prvotní investici se tedy příliš nevyplácí.
15220-vybaveni-baru-dublino.cz

Každý pes, jiná ves

Aby interiér působil přívětivým a elegantním dojmem, sázejte na stejné materiály, z nichž jeden by měl být v místnosti dominantní. Může jít o dřevo nebo kůži, případně kombinaci obojího. Pokud vybíráte barové židle, zohledněte jejich výšku. Není nic horšího, než když u vás návštěvník mluví do barové desky a vy se mu pořádně nemůžete podívat do očí.

Nepřehánějte to s výzdobou

Dekorace je pochopitelně nezbytnou součástí barového interiéru. Vždy ovšem sázejte pouze na jeden zvolený koncept a mějte na paměti zlaté pravidlo, které říká, že: „Méně někdy znamená více“. Proto to nepřehánějte s výzdobou, serepetičkami a dekoracemi. Myslete na to, že takové lapače prachu vám přidělají akorát práci a zbytečné vrásky. Věříme, že dokážete vyšperkovat svůj bar k dokonalosti a návštěvníci u vás zažijí spoustu příjemných chvilek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *