Udělejte radost vašim zaměstnancům dárkovými předměty

Plánujete firemní večírek a nevíte, co za dárek pro vaše zaměstnance? Vyzkoušejte dárkové předměty s potiskem. Můžete si nechat natisknout cokoliv, a přitom vybrat zajímavé předměty, co zaujmou.

Dárkové reklamní předměty

Vánoční firemní večírek může být pro pořadatele peklo. Zaměstnanci by měli obdržet nějaký dáreček, ale jaký? Vyzkoušejte již zmíněné reklamní předměty, můžete zvolit osvědčenou klasiku ve formě propisky, nebo i něco luxusnějšího například powerbanku. Důležité je, že předmět bude označen vaším logem a tím pádem vám budou vaši zaměstnanci dělat reklamu. Přívětivá je i cena, s větším množstvím objednaných předmětů klesá cena, což znamená, že za dárky nezaplatíte majlant.

Reklamní předměty

Reklamní předměty samozřejmě neslouží jen jako odměna pro vaše zaměstnance. Ať už vlastníte pivovar, obchod s koly nebo právnickou firmu vaši zákaznici jistě ocení, že si od vás mohou odkoupit nebo dostat dárkový předmět. Reklamní potiskové firmy už v dnešní době mají velice rozsáhlý sortiment, takže nemusíte mít jen propisky a kšiltovky, ale třeba i stany, batohy, kelímky nebo třeba sluchátka.

Jak zvolit vhodný předmět?

Každá společnost by si měla zvolit reklamní předměty dle své působnosti, jakožto outdoorový obchod asi není vhodné dávat zákazníkům reklamní zrcadlo. Zkuste zvolit vhodný produkt, který potěší, jak vaše zákazníky, tak zaměstnance.

Oblečte vaše zaměstnance do firemního

Reklamní oblečení vypadá skvěle, zaměstnanci tak propagují firmu a jsou slazeni a k tomu jistě ocení, že nemusí denně vymýšlet, co si na sebe na pracovní den oblečou.

Vsaďte na ekologii

Reklamní potiskové firmy nemusí využívat jen společnosti. Pořádáte větší rodinou akci nebo kulturní zážitek pro masy a plánujete nakoupit spoustu jednorázového nádobí? Existuje i ekologičtější alternativa. Kupte si vratné kelímky, svačinové krabičky a další důležité věci a nechte je ozdobit svým vlastním potiskem. Návštěvníci si pak budou moci odnést předmět s nápisem dané akce a zároveň vás to vyjde finančně skoro stejně jako ty jednorázové.

Společnost Elasto se dokonce snaží být ekologická a ze zbytků netkané textilie vyrábí reklamní předměty, které můžete najít pod kolonkou UPCYCLING.

Kde objednat?

E-shopů zabývající se reklamními předměty je mnoho, jedním z osvědčených je ELASTO FORM Bohemia. Ten působí na trhu již od roku 1992, takže má s tiskem hojné zkušenosti. K tomu patří do mezinárodní organizace velkoobchodů a výrobců reklamních předmětů PSI. Je dceřinou společností německé firmy elasto GmbH & Co. KG. Jednoho z největších výrobců 3D reklamy v rámci Evropy. Momentálně je už rozšířena do Švýcarska, Francie, Holandska a Polska. Jejich nabídka je opravdu pestrá, najdete zde typické předměty, jakým je třeba reklamní taška, ale i luxusní zboží ve formě elektroniky, či outdoorového vybavení. Jejich import je realizován z poboček v Hong Kongu, Shangai a Ningba.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *