Stavíte nebo rekonstruujete? Pak se vhodně inspirujte!


Konečně jste si splnili svůj velký sen o vlastním rodinném domku? Nebo přišel čas na rozsáhlou rekonstrukci stávajícího interiéru? Ať jsou vaše důvody, proč jste se rozhodli pro přestavbu nebo výstavbu jakékoli, pro její zdárné dokončení je potřeba poměrně značný finanční obnos a notná dávka inspirace. S chybějícími finančními prostředky mnoho nenaděláme. V případě chybějící inspirace vám však pomoci můžeme. Spoustu fotografií, tipů a nápadů předních českých i zahraničních designérů naleznete na stránkách inHaus.cz.

Zjistěte, jak místnost vyšperkovat k dokonalosti

Chystáte se na zařízení obývacího pokoje, koupelny nebo snad kuchyně? Máte předběžnou představu o tom, jak v místnosti rozvrhnete jednotlivé kusy nábytku a spotřebičů? Nevíte však, zda do interiéru umístit skříňky až ke stropu nebo barový pultík, po kterém už nějakou tu dobu tajně pokukujete? Nejste si jistí, jakým způsobem vyřešit osvětlení v místnosti tak, aby bylo dostatečné a zároveň nepůsobilo rušivě? Přitahují vás kuchyňské ostrůvky, ale nejste si tak úplně jisti, zda celkový koncept místnosti nenaruší? Pokud jste alespoň na jednu z výše zmíněných otázek odpověděli kladně, pak je web inHaus.cz určen právě vám.

Kromě inspirace můžete přilákat i nové zákazníky

Jak již bylo zmíněno výše, portál je plný nejrůznějších druhů fotografií, které slouží pro oživení stávajících interiérů nebo k inspiraci při výstavbě místností nových. Jednotlivé fotografie jsou přehledně tříděny do několika kategorií dle místnosti nebo stylu. Ovšem portál není určen pouze lidem, kterým schází inspirace, ale také kuchyňským studiím a výrobcům kuchyní nebo nábytku, kteří hledají místo pro propagaci svých výrobků či služeb. Ty zde totiž mohou inzerovat zcela zdarma. Ať už vám chybí potřebná inspirace nebo zákazníci, na portálu inHaus.cz můžete najít obojí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *