Nevíte si rady s lámáním nehtů? Dodejte jim potřebné živiny

Velká část lidí se při prvním setkání zaměřuje na nehty, z jejichž vzhledu si ihned o vás vytvoří své vlastní mínění. Právě to je jedním z důvodů, proč byste jim měli věnovat náležitou péči. Bohužel někdy ani i ta nestačí, a to především v případech, kdy se musíte potýkat s lámáním či třepením nehtů.

Proč dochází k lámání nehtů?

Krása a zdraví se často doplňují, což platí i u nehtů. Ty totiž podobně jako vlasy potřebují k tomu, aby vypadaly na první pohled skvěle, dostatečný přísun živin. Nejčastějším důvodem k jejich lámání je tedy zejména nedostatek vitamínů a minerálů. O ně můžete přicházet například kvůli přílišnému stresu či nezdravému životnímu stylu.

Nehtům však nesvědčí ani chemie a přípravky využívané k jejich úpravě. Namísto agresivních přípravků raději vsaďte na přírodní produkty. Špatný stav nehtů může značit i vážnější problémy. V první řadě byste měli dopřát nehtům lepší péči a výživu. Pokud se jejich stav ani tak nezlepší, raději navštivte lékaře.

Jak mu předcházet?

Lámání a třepení nehtů můžete předcházet nejen správnou péčí o ně, ale i doplňky stravy. Na jejich výrobu se zaměřuje český výrobce Naturvita, který má ve své nabídce i BIOSIL Plus. S jeho pomocí můžete svým nehtům dodat všechny potřebné vitamíny a minerály.

Jeho hlavní složkou je biotin, který přispívá k udržení normálního stavu nehtů, pleti či vlasů. Stejný úkol má i zinek, který navíc chrání buňky před oxidačním stresem a napomáhá ke zvýšení imunity. Poslední složkou je kyselina pantothenová, která dodá vašemu tělu energii.

Jak BIOSIL Plus užívat?

Podle doporučení výrobce by měli uživatelé denně zapít vodou jednu tabletu. Jedná se totiž o ideální dávku, která pomůže vašim nehtům dosáhnout zdravého vzhledu. BIOSIL Plus tablety je možné užívat v rozmezí 2 měsíců a více, přičemž je můžete využít buď jako první pomoc, nebo prevenci.  Produkt zakoupíte v internetovém obchodu Gigalekarna.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *