Chytré rybičky pro bystré hlavičky s omega 3

Mnohé děti si nepřejí ve svém jídelníčku žádné ryby. Dokonce odmítají i doporučovaný rybí tuk. Je však dokázáno, že během dospívání jsou potřeba mastné kyseliny – DHA, aby se mohl mozek lépe vyvíjet. Jak tedy dostat do vašich potomků potřebný zdroj omega-3 (DHA/EPA), blahodárně působící na vyvíjení mozku a na zdraví?

Děti a omega-3

Můžete předstírat, že právě dnešní oběd není rybou, ale obyčejným kuřetem ve speciální úpravě. Ovšem děti vám sotva uvěří a budou si jenom klepat na čelo, co se vám stalo. Máte ještě možnost jim tvrdit, že právě tento bonbón s ovocnou příchutí je nejlepší ze všech. A tím už nevzbudíte žádné podezření na výmysl, protože podobné žvýkací bonbóny skutečně existují a vlastně jde o potřebný doplněk stravy. Naturamed Pharmaceuticals má v nabídce produkt OmegaMarine Junior alias chytré rybičky.

Skvělá chuť je výborným tahem na vítězství

I ve vaší rodině si mohou děti maximálně oblíbit doplněk stravy s omega-3 mastnými kyselinami. OmegaMarine se vyrábí s ohledem na norské tradice preferující kvalitu. Jedná se o stoprocentně přírodní, bezpečný a čistý produkt. Navíc hodně dobře chutná a pochvalují si ho děti i maminky. Chuťově se podobají bonbónům. A tyto softgelové kapsle ve tvaru rybiček se žvýkají velice snadno. Nemusíte se bát ani o přísun cukru, kapsle jsou přírodně oslazené stévií.

Pozitivní účinky na zdraví v chytrých rybičkách

OmegaMarine Junior má vysoký obsah DHA a příznivě působí hlavně na zdravý mentální vývoj dítěte. Rybičky jsou navíc obohaceny o vitamíny A, D, E. Při doporučených dávkách lze očekávat působení na normální vývoj mozku, na imunitní systém, stavbu kostí, svaly a zrak.

Děti budou rády, že byl tento druh produktu vyvinut právě pro jejich potřeby tak, aby ho zařadily do oblíbených laskomin a ne do nechutných součástí jejich stravy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *