Studujte v Praze vysokou školu se skvělým renomé

Důvodů pro studium vysoké školy může být celá řada. Získáte titul, který otevírá dveře zajímavých, skvěle ohodnocených pracovních pozic, ale to je jen taková zasloužená třešnička na dortu. Dortu, do kterého umí správně zvolená vysoká škola namíchat jedinečné zážitky, znalosti předávané od skutečných profesionálů a navázání kontaktů, se kterými se nikdy neztratíte.

V zahraničí existují prestižní soukromé školy a je v zásadě pravidlem, že takové školy jsou výrazně kvalitnější než školy veřejné. Tento trend se postupně dostává i k nám a kvalita některých soukromých vysokých škol je u zaměstnavatelů známá.

Je z čeho vybírat

Obor, který je vám nejbližší, můžete studovat jak na veřejné, tak soukromé vysoké škole. Výhodou veřejných škol je fakt, že za studium nemusíte platit. Každá výhoda má i svoji druhou stranu a kvalitní soukromé vysoké školy předčí ty veřejné v celkovém technickém i personálním zázemí. Navíc soukromé školy nabízí řadu stipendií, díky kterým můžete studovat VŠ levněji nebo zdarma.

Proč studovat v Praze

Pokud je místem, kde se nachází vaše vysněná soukromá vysoká škola Praha, můžete se těšit na několik dalších výhod, kterými vysoké školy v ostatních městech České republiky nedisponují. Hlavní město není z pohledu budoucího uplatnění ničím jiným než adresou většiny vašich budoucích zaměstnavatelů a obchodních partnerů.

V první řadě jde o možnost získání kontaktů, důležitých nejen pro dobu studia, ale i pro budoucí život. V Praze se totiž můžete seznámit se spoustou zajímavých lidí, ať již z ČR, nebo ze zahraničí. Nesmíme zapomínat ani na finanční stránku studia. Přestože v Praze může být o něco dráž než ve zbytku republiky, je zde také mnohem více (a lépe placených) příležitostí ke studentským brigádám, které vám pomohou vaše studium financovat.

Vysoká škola obchodní

Magisterské studium Praha je snem mnoha maturantů v celé ČR. Skvělou příležitost nabízí například Vysoká škola obchodní v Praze, která může svým studentům nabídnout získání magisterského titulu v oborech, jako je digitální ekonomika, provoz a řízení letecké dopravy nebo cestovní ruch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *