Není etiketa, jako etiketa

Setkáváme se s nimi dennodenně. Vídáme je na spotřebičích, kosmetice, automobilech a dalších věcech, se kterými přicházíme do styku každý den. Samolepící etikety jsou jednoduše neodmyslitelnou součástí našich životů.

Přesto, že tyto etikety a nejrůznější druhy obalů bereme jako nezajímavou samozřejmost, jejich výroba a tisk v sobě ukrývá mnohá specifika a tajemství. Jaké vlastnosti takové etikety musí být a jak vlastně vypadá samotná technologie tisku? To a ještě mnohem více vám odhalíme na následujících řádcích.

Jaké vlastnosti musí splňovat kvalitní etiketa?

Mezi ústřední vlastnosti kvalitních samolepicích výrobků by měla patřit životnost samotné etikety, stejně jako perfektní čitelnost textu nebo symbolu, jež je její součástí. Automobilové etikety pak musí odolat nepříznivým klimatickým podmínkám a ty, jež jsou součástí kosmetických výrobků třeba vlhkosti nebo otěru.

Kosmetika i automobily

Na tisk a výrobu etiket se v našich končinách zaměřuje poměrně dost společností a firem. Jednou z nich je také firma Smart Variable Service, která na našem trhu působí již takřka dvacet let. Proto se může pochlubit mnohaletými zkušenostmi, stejně jako moderními tiskařskými technologiemi a bohatým portfoliem spokojených klientů. Firma se specializuje zejména na tisk etiket pro automobilový, chemický, kosmetický, elektronický a farmaceutický průmysl s množstvím specifik, jež lze u jednotlivých výrobků navolit.

Braillovo písmo i voděodolnost

Objednáte-li si tisk etikety u této společnosti, pak si můžete vybírat z mnoha specifických materiálů, stejně jako způsobů tisku. Etikety mohou obsahovat například kovovou ražbu, Braillovo písmo nebo značky pro nevidomé. Také povrchová úprava etiket se různí v závislosti na zvoleném materiálu, ale i účelu, k němuž má být etiketa použita. Výjimkou nejsou etikety voděodolné, ekologické nebo bezpečnostní.

Jeden myslel na “Není etiketa, jako etiketa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *