Pásové brusky a magnetické vrtačky od NKO s.r.o.

Společnost NKO s r.o. je tradiční česká firma s 15 letou tradicí ve výrobě nástrojů pro vysoce profesionální zpracování kovů. Firma nabízí řešení pro všechny činnosti spojené s kovovými konstrukcemi, od broušení, leštění, a vrtání až po stříhání, úkosování a lisování. Z jejího širokého portfolia, plného vysoce kvalitních výrobků, si vybere každý profesionál jak v tuzemsku, tak i v zahraničí, kam exportuje NKO s.r.o. své kvalitní výrobky do 40 různých zemí. Na následujících řádcích vám představíme nástroje pro nejčastější úpravu kovů a to vrtání a broušení.

Kvalitní a zároveň levné broušení kovů

Hledáte-li pro broušení a leštění kovů řešení, které je finančně výhodné, musí být bruska spolehlivá, aby se snížily provozní náklady, a zároveň musí mít nízkou pořizovací cenu. Taková je ruční pásová bruska Pásovec 40 o výkonu 1500 W. Tato pásová bruska v balení obsahuje 4 brusné pásy o různé jemnosti, pro hrubé i finální opracování kovu. V nabídce společnosti ovšem najdeme i pásové brusky stacionární a stolní. Tyto profesionální pásové brusky o výkonu až 4000 W najdou uplatnění ve všech dílnách, kde je kvalita výroby na prvním místě.

Magnetické vrtačky za nejnižší cenu na trhu

Při montážních pracích je často nutné velmi přesné vrtání i na místech s obtížným přístupem. Přesně pro tento účel jsou navrženy magnetické vrtačky, které v sobě kombinují přesnost stacionárních vrtaček s mobilitou ručních. Díky masivnímu elektromagnetickému podstavci je lze stabilně upevnit k ocelové konstrukci. Toto profesionální řešení nabízí nejlevněji na českém trhu právě firma NKO s.r.o. Její magnetická vrtačka SMD351L o výkonu 1100 W, přídržnou silou podstavce 17000 N a hloubkou vrtání až 50 mm je nejekonomičtější variantou v oblasti magnetického vrtání. V e-shopu forsteel.eu ji navíc lze pořídit za zvýhodněnou cenu nebo v akčních balíčcích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *