Na obrábění kovů žádejte odborníky

Už 24 let nabízí tato firma špičkové služby v oblasti obrábění kovů a metalizace. Flexibilně a rychle reaguje na všechny požadavky svých zákazníků. Drží kvalitu na nejvyšší úrovni. Klienti jsou pro ni na prvním místě.

O kom je zde řeč?

Jedná se o neustále se rozvíjející rodinnou firmu Hanakov. Ta poskytuje svým zákazníkům to nejlepší ve svém oboru, kterým je právě profesionální kovoobrábění. To se snaží neustále vylepšovat a zkvalitňovat, aby byli její klienti maximálně spokojeni. Takto tomu je už odjakživa, tedy od naprostého začátku této společnosti, kdy hlavní náplní práce místních pracovníků byla zámečnická výroba, dodávky a montáž ocelových konstrukcí.

Časem se vše mění

To se však po čase začalo naprosto transformovat do nové, výraznější oblasti, a to obrábění kovů, které v dnešní době tvoří převážnou část zakázek této firmy. Jelikož jsou její služby skutečně přepychové, zastavila se u ní i taková společnost, jakou je například Siemens Elektromotory. To hovoří samo o sobě!

I cena je přijatelná

Důležitou součástí všech zakázek a služeb s ní spojených je i cena. Ta musí být stanovená tak rozumně, aby se k dané firmě klienti neustále vraceli. A to je právě výsada i společnosti Hanakov. Ta totiž svoji cenu stanovila na přijatelné úrovni, jež je naprosto v souladu s vynikající kvalitou výrobků a služeb.

Proč zrovna Hanakov?

Firmu Hanakov tedy rozhodně kontaktujte, hledáte-li vysokou kvalitu, seriózní jednání, vynikající ceny a to nejlepší co jen na trhu můžete dostat. Hanakov totiž kromě kovoobrábění nabízí i služby v oblastech kovovýroby, výroby ocelových konstrukcí a svařenců.

Strojové vybavení často hovoří samo za sebe

Samozřejmě, že jako budoucího klienta vás také zajímá, jaké je zde vlastně strojové vybavení. To představuje ve firmě Hanakov moderní obrobnu o velikosti 1 500 m2, svařovnu s mostovým jeřábem s nosností až pět tun o velikosti 1 500 m2, skladovací halu o velikosti 1 200 m2, tryskací zařízení a metalizační box, moderní lakovnu o 120 m2 a dvoupodlažní administrativní budovu s odstavným asfaltovým parkovištěm pro maximální pohodlí všech zaměstnanců i zákazníků. Prostě to nejlepší v širokém dalekém okolí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *