Zabouchli jste si klíče? Zavolejte Záchrannou technickou službu!

Každý z nás již někdy něco ztratil. Bundu, mobil či klíče. Poslední varianta je vskutku nepříjemná. Kvůli ztrátě klíčů od bytu se jen horko těžko dostaneme domů. A ve stejné pasti se ocitneme, i případě že si zabouchneme klíče za dveřmi. Ale co v dané situaci dělat? Zavolejte zámečníka.

Zabouchnete-li si klíče doma, budou se vám hodit služby profesionálního zámečníka. Takových najdete na každém rohu pět. Jenže který z nich k vám přijede i o půlnoci nebo ve tři ráno?

Záchranná technická služba pomůže i o půlnoci

Ať už se potřebujete dostat domů ve dvě odpoledne nebo o půlnoci, s vaším problémem vám pomohou zámečníci ze Záchranné technické služby. Ti poskytují veškeré zámečnické práce, počínaje otevíráním bytů, provozoven a trezorů a konče instalací bezpečnostních mříží či pancéřových dveří. Záchranná technická služba vám zajistí vše od drobných zámečnických prací až po rozsáhlé montáže a servis. Jednou z  jejich největších výhod  je nonstop havarijní servis. Díky zkušeným zámečníkům působících v Praze a středních Čechách se dostanete domů, i když si zabouchnete klíče v bytě. Pokud si doma zabouchnete kromě klíčů i peněženku s doklady, pak zámečník ze Záchranné technické služby zajistí i asistenci Policie ČR.

S čím vám Záchranná technická služba pomůže?

Záchranná technická služba poskytuje veškeré zámečnické práce (otevírání bytů, výměna vložek a kování, opravy po vloupání, zabezpečení objektu, výroba mříží, otevírání vozidel a mnoho dalšího). Kromě zámečnických služeb nabízí Záchranná technická služba i služby instalatérů, elektrikářů, topenářů či plynařů. A svoje služby vám může nabídnout i profesionální sklenář.

Výhody Záchranné technické služby

Záchranná technická služba nabízí mnoho výhod. V první řadě jde o jistotu, neboť všichni servisní technici jsou důkladně prověřování. Vedle toho je výhodou i bezpečnost a kvalita práce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *