Investujte do kvalitní hliníkové pergoly i spolehlivé vjezdové brány

Rodinný dům potřebuje neustále nějakou péči. Pokud plánujete zvelebit exteriér, zaměřte se na pergoly, vrata, brány i rolety. Současný trh je rozmanitý a nabízí nepřeberné množství variant, přičemž v následujících řádcích se zaměříme na jednotlivé kategorie venkovních prvků, které byste rozhodně neměli odsouvat na druhou kolej.

Pergola

Pro zastřešení venkovního posezení, respektive terasy, jsou ideální volbou hliníkové pergoly, neboť jsou všestranné. Vybrat si můžete konstrukci z několika odstínů, navíc si zvolíte vlastní rozměry a vybavení, jako jsou stínící rolety do pergoly.

Co se týče instalace, je naprosto jednoduchá. Samotný materiál je totiž lehký, a tím pádem není montáž nijak ztížená. Dokonce se taková pergola hodí i na balkony a střechy. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na údržbu, která je takřka nulová.

Specifickou skupinou je ještě bioklimatická pergola založená na moderní technologii. Zjednodušeně řečeno, nastavitelné lamely na střeše se přizpůsobují aktuálnímu počasí.

Garážová vrata a vjezdové brány

Od posezení se přesuneme ke garáži a vjezdu. Jestliže máte okolo celého pozemku plot, nadchne vás vjezdová brána ovládaná dálkově. Nemusíte tedy vystupovat z auta, ale stlačením ovladače se vám brána otevře, případně se za vámi zavře.

I garážová vrata mají stejnou vychytávku, navíc je dobré sladit je s ostatními exteriérovými prvky. Vchodové dveře by měly s garážovými vraty ladit, zejména jestli je garáž přímo součástí nemovitosti.

Venkovní žaluzie a rolety

Zejména v letním období nachází uplatnění venkovní žaluzie, neboť dokonale odráží ostré sluneční paprsky, a tím pádem zabraňují průniku tepla do interiéru. Existují ještě i venkovní rolety, které jsou obdobou žaluzií. Záleží pouze na tom, jaká varianta vám více vyhovuje, protože každá má své přednosti i úskalí.

Hledáte specialistu na výše uvedené prvky? Podívejte se na nabídku společnosti Pavel Bubík – Garážová vrata a rolety, v jejíž nabídce najdete i průmyslová vrata, screenové rolety a další.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *